hamile kalmış olabilir miyim

sedaseda18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
4
0
26
kızlar benim için çok önemli. lütfen cevap verin. kafayı yemek üzereyim. adetimden iki gün sonra bir ilişkim oldu.. içime boşalmadı. ama zevk suyundan falan sperm gelmiş olabilir mi ? midem bulanmaya başladı. halsizliğim de var. İlişkimin üzerinden 10 gün geçti. Kan testi ya da idrar testi yaptırsam sonuçlar çıkar mı. Adetime 1.5 2 hafta var. Dayanamıyorum. Bir an önce belli olsun istiyorum. Akıl verin lütfen.

Adetinden 2 gun sonda yumurtlama bile henuz olmamış oluyor.

Spermin icine.gelip gelmedigini biz nerden bilelim Allah aşkına????
Boyle seyleri yapiyorsan sonucuna da katlanmalısın, onlemini de almalısın. O kadar kolay hamile kalınmıyor merak etme!!!!!!!!

Gerçekte çok az ihtimal var ama psikolojik hamilesin.

yani zevk suyunda var mıdır demek istedim. dışarıya boşaldı işte. peki test yaptırsam sonuç çıkar mı biraz daha beklemeli miyim.

Yav madem korkuyorsun korunup yapsana bilinçsiz insanlar sinirimi bozuyor.
İçin rahat olsun öyle kolay bebek olsaydı herkes bebek sahibi olurdu.
insan ister istemez tedirgin oluyor. maalesef elimde değil. test yaptırmalı mıyım sence. 2 gün sonra yaptırsam çıkar mı sonuç net olarak.

yani zevk suyunda var mıdır demek istedim. dışarıya boşaldı işte. peki test yaptırsam sonuç çıkar mı biraz daha beklemeli miyim.
Adetine 2 hafta varsa, hamile olsan bile çıkmaz, en erken adete iki uc gun kala çıkar. Ama hamile degilsin olamazsin. Cok,düşük ihtimal, bidahakine korun!

insan ister istemez tedirgin oluyor. maalesef elimde değil. test yaptırmalı mıyım sence. 2 gün sonra yaptırsam çıkar mı sonuç net olarak.
Canım 1 hafta kala yaparsan varsa çıkar tabi
Ama o öyle kolay bişey değil zevk suyu canlı değil ki hamile kalasın
Bi de yumurtlama gününde hamile kalırsın o da adetin 14. Günü oluyor
Adetten 2 gün sonra hamile kalınmaz.

Ohoooo bi bitmediniz ha o kadar kolaymı hamile kalmak bizler neler neler yapıyoruz.Hem gir ilişkiye korunma hemde hamilemiyim diye gezin onu yaparken korkmuyosunuzda hamile olma şüphesi oluncamı korkuyosun.Al bir erken gebelik testi yap boşyere kafanı yorma

1)Hamile degilsin
2)Daha testte cikmaz hamile bile olsan.
3) 6 haftalik hamileyim o belirtiler bende yok.
4)Hamile degilsin..
5) allah askina korunmayi ogren.
6) hamile degilsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…