Hamile kalmayı kolaylaştırmak mümkün mü ?

kumru_asya89

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
356
171
34
Herkese slm kızlar.Burda yeniyim 33 yaşındayım 3 aylık evliyim ve korunmayı bu hafta bıraktık. Yaşımdan dolayı biraz tedirginim ve merak ettiğim şey hamile kalmayı kolay kılan yöntem var mı ? Yiyecek içecek yada önerdiğiniz başka bişey var mı ?

Evet var tabi. Mutlaka yumurtlama takibi yapın ayın her günü hamile kalamiyorsunuz doğurganlıgin yüksek olduğu günlerde denemeniz lazım. Kolaylaştırma yöntemlerinden birisi ilişki sırasında belin altina yastık koymak. Bir de ilişkiden sonra bir müddet ayağa kalkmak tuvalete gitmemek ve 1-2 saat banyo yapmamak. Bir de kadın doğum doktorunuza gidip kontrollerinizi yaptırıp bebek dusundugunuzu de söyleyin büyük ihtimalle folik asit başlayacaktır

Öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim sigara kullanıyorum ve bu durum da beni korkutuyor yaşımda geçti şimdiden bi korku sardı içimi. Evet doktor folik asit verdi yeni başladım ona . Besin olarak var mı öneriniz peki

Yumurtlama günlerinde havuç ceviz avokado tercih edilebilir paketli ürünlerden uzak durulabilir vs.

Ya sigarayı bırakmanız lazım tabiki bebeğinizin sağlığı için ne zamana kadar içeceksiniz? Siz denediniz de çocuğunuz olmadı mı yoksa daha yeni mi korunmaui bıraktınız anlamadım. Hamileliği kolaylastirico besin falan değil sağlıklı beslenip sağlıklı yaşamanız lazım bebeğinizin yuvası olacaksınız çünkü

Daha yeni korunmayı bıraktık

Önce bir doktora gideceksiniz folik asit başlayacaksınız sonra stres yapmayacak gayet rahat olacaksınız. Olmaz mi yaşım ileri mi demeyin ne insanlar doğuruyor 40ta bile. Rahatlayın doktorunuza gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…