Hamile kalmak ve devami icin Dua..

H M canım okumaların bitişini 32 mart yazmışsın dalgınlığına gelmiş sanırım. Sıkıntı olmasın diye söyleyeyim dedim

♥ Öncelikle okuyacaģimiz arkadaşimiz duasi için 101 Estağfirullah cekiyoruz.
( dualarimizin önüne gećen engellerin kalkmasi için )

♥ Sonra
Bismillahirrahmanirrahim.Rabbi lâ tezerni ferden ve ente hayrül vârisin.” 101 defa cekiyoruz.

♥ 3ncü olarak ta sonunda
HüvaIIahü’l-hâliku’l-bâriü” diyoruz 11 defa

♥ 4ncü olarakta 101 Ya Varis c.c 101 Ya Evvel c.c cekiyoruz.

@Mmmmmerveeeee ( Merve)
@hasbeee( hasibe)
@Sabr-Sukur-Dua(neslihan)
H M (hatice)
@15yusra11(zehra)
@moonandstar(hilal)
@Sengibi01(buse)
@Gizemm0(gizem)
Dasmeer derya
@Masalim01( büsra)
Optimussprime ,(merve)
Aselhannn (tugba)
@Gulumse25 gülseren
Youlost16 zehra
_Citlembik_ Şule
A Ametistt Ayşe
KurkmantoluS Serife
Calypso95 duygu
agustos72
@daystarr hatice
GonulSenligim İrem
@FairyTale16 eliff
@Duamkabulolsun bedriye
@pariko mervenur
_Lila betül
@Annelika inci
B blue eyes girl ülkü

1 buçuk gün okuma suremiz var.
Rabbim kabul buyursun insallah..

siradaki A Ametistt _Citlembik_ arkadaşimizin duasi 1 nisan sabah 06:00 ya kadardir.

ismini bilmediklerim yazsin dua sirasi gelince ismine duamiz gećsin insallah ♥
cicek koyduklarim siradaki kişiye okuyanlardır.

SAYIMIZ kapanmistir.

İlk görünce ben de yadırgamadım bi farklılık var diyorum ama ne Allah cümleten iyiliğimizi versin gülümseten bir dalgınlık oldu
Valla grublara yazarken hem guncellemek hem listelemek hem takip derkene bi karisikliklar oluyor 6 7 yere yaziyorum yani düsun :))

H M kuzum müsaden varsa arkadaşlara bi soru sormak istiyorum. Sohbet grubundan çıkmayaydım iyiymiş

Reactions: H M
Çok uzatmışım okumak istemeyenler sorum şu ki; çevrenizde rahimde yara varken hamile kalan oldu mu ?

Kızlar size bir sorum olacaktı.
Benim rahmimde yara vardı.
Bir önceki gittiğim doktor korunmam gerektiğini söylememişti hiç. Başka bir şeyden dolayı korunmamı söylemişti.(enfeksiyon. ama geçti)
Herneyse benim Ömrüm korunmakla geçtİ. Yaklaşık 2 yıllık evliyim. Evliliğimin 3.ayından beri bebek istiyoruz ama koruna koruna bi hal olduk.
en son gittiğim doktor rahimde yara var, o geçene kadar korun dedi ama istemezsen korunma sağlık açısından korunman gerekiyor dedi. Bizde tamam dedik doktorun dediği olsun. İlaç verdi adet ol bitsin gel dedi. Ben adet oldum ama virüs belası çıktı. Doktoru aradım sekreter gelmeyin dedi. Ee ben şimdi napacam. Süreç belli değil. Yara geçti mi bilmiyorum. Korunmasam diyorum. Çevrenizde rahimde yara varken hamile kalan oldu mu?? Olurda hamile kalırsam doktora korunurken hamile kaldım kazara derim ahah
Var mı çevrenizde rahimde yara varken hamile kalan??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…