Hamile kalmak istiyorum artık :(

bernadet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2014
6
1
Kizlar 3 aydır calismalardayiz ama hiçbir sonuca varamadik 3 ay kısa bi süre gibi görülebilir ama insan hep bi umutla bekleyince cook uzun bi süre gibi görülüyor.. eşimde artık kizmaya başladı kendini cok yipratiyosun diye.. ama elimde degil.. siz kac ayda hamile kaldiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizde 7 aydir istiyoruz canim hayirli zamanda olur insalah bende kolay zannediyodum ya yok kolay deilmis hamile kalmak :)

Bizde 7 aydir istiyoruz canim hayirli zamanda olur insalah bende kolay zannediyodum ya yok kolay deilmis hamile kalmak :)

Aynen ya hiç sorma artık rüyalarıma girmeye başladı allah hayirli ve saglikli bebisler nasip etsin bizlere:)

canım bu işin püf noktası bence kafaya hiç takmamak beklentiye girmemek
3ay dediğin ne ki
3 yıl hatta 13 yıl bekleyenler var

Evet haklısın beklemek cok zor geliyor insana ama

bende 5 aydır ıstıyorum olmadı hala hap kullandım delı gıbı ne bıleyımm hap kullanmazsamm hemen hamıle kalırım sandım hapı bıraktm cocuk olsun dıye bırakasıya olcak sandım anaam nerdeee cocuk mocuk yoook 5 aydır her ay stres stres beklemek cok zor senı cok ıyı anlıyorum gecen ay 8 bu ay da 11 gun gecıktı adetlerım cok umutlanmısdım sonuc husran oldu ama yarın adetımın 7. gunu sogan kurune baslıcam cogu arkadas sogan kuru yapmıs ve yaptıkları ay da hamıle kalmıslar allahın ıznıyle bızde denesek mı ??? sonuclarıda burda paylasırız... ???

bizde 18 aydır istiyoruz gitmediğim doktor kalmadı hepsinin verdiği cevap olmaması için bir sebep yok vakti zamanı var demekki beklemedeyim :)

8 ayda cnim,bence de ck erken daha

maxi pro 5

Bende evlendim o ay korunduk 2. ayımızda adetimden 1 gün önce ilişkiye girdik ben o zamanda istemedim hatta ağlamıştim tutacak diye ama keske ilk geceden yapsaymışim ne bilim ben hemen kalırim sandım şimdi çok istiyorum eşimde aynı şekilde 3 aydır deniyoruz olmadı kısmet değilmiş şimdi 20 ağustosu bekliyorum inşallah hamileyimdir yaa lůtfen dua edin kızlar bana

canım bu işin püf noktası bence kafaya hiç takmamak beklentiye girmemek
3ay dediğin ne ki
3 yıl hatta 13 yıl bekleyenler var

evet bende tam 2 buçuk yılda hamile kaldım. hem sorun bile yoktu anca denk geldi.
bi sene sonunda hamile kalanları iy aydan hamile kalmış gibi şanslı görüyorum.
bide 2 buçuk sene sonra kavuştuğumuz bebeğimi kaybettik düşün.
ama benm öğrendiğim rahat olucaksın. kafaya takma demiyorum. ben kadınım allah bana doğurganlık vasfını vermiş ve ben anne olucam die sitrese girmeden bekliceksin

öenmli tavsiye git doktora folik asite başla yumurtlama takibi yapsın. ilaçsız da takip yapılıo bence daha kısa yol yani. 3 ay daha olmazsada eşin kontorlden geçsin. kafanız daha rahat olur

Merhaba canım ben ilk hamileliğimde 2. Ayda gebe kalabildim çok mutlu oldum ama 7. Haftamda bebeğimi kaybettim. 7 ay olaca küretaj olalı hala hamile kalamadım. Bende çok çoooook istiyorum ama bi türlü denk gelmedi. Eşim yurt dışına falan gitti 2 ay demekki nasip nezamansa ozaman olacak. 3 ay evet çok uzun değil ama anlıyorum beklemek çok zor

Birde şunu düşün canım geç olsun ama düşük falan yaşama çünkü İnan çok daha zor bende ilkinde ilk ay olmadı hemen panik oldum 2. Ay oldu ama dediğim gibi düşükle sonlandı. Hala bekliyorum. Ve biz 3 kişiydik böyle aynı dönemde hamile kalan arkadaşlarımın şu an çocukları oldu. Ben hamile bile değilim. İnan acele etme imtihanı daha ağır oluyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…