hamile kalmak istiyorum ama olmuyor

demtttto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
9
0
26
MERHABALAR SÖZE NASİL BASLİYCAGİMİ BİLEMİYORUM EVLİYİM 2 SENEDİR AMA HAMİLE KALAMİYORUM EŞİM COCUK İSTİYOR VE BU YÜZDEN DEFALARCA TARTIŞMA CİKTİ NE YAPTİYSAM HAMİLE KALAMADİM ADETİM STRESTEN DUZENSİZ HALE GELDİ 2 3 AY ONCE DUZENLİYDİ AMA BU 2 3 AYDİR COK DEGİSTİ HER AY UMUTLANİYORUM AMA OLMUYOR EVLİLİGİM BİTMEK ÜZERE LÜTFEN YARDİMCİ OLURMUSUNUZ BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR

😓çok severek evlendik ailesi yüzünden işte bu yüzden çık araştırdım her ay umut ediyorum adet gecikince belki oldu diye ama husran Tabi hayırlısı Allah'tan napicagimi bilmiyorum😓
Rabbim vermiyorsa vardır bir sebebi 🥺 hayırlısı olsun eşinde problem vardır belki gitmediği sürece de daha çok senin psikolojini bozar Allah sabır versin

Haklısınız ama huzurum için susmak zorundayım Tek umudumda bu zaten tutuncak bı dalim yok Boşanmak kolay ama nereye giderim gidicek yerim bile yok ailem desen yok belki mutlu oluruz Herşey yaptım ama işte olmuyor son çare buraya yazmak oldu
Susunca huzurlu olabiliyor musun? Al eşini karşına açık açık konuş. Annesinin ve onun baskısının yanlış olduğunu, rahatsız olduğunu anlat. Eğer işe yaramazsa eşinin sözünü dinlediği bir aile büyüğünden veya aile dostundan yardım iste o konuşsun eşinle.

Gidemedim beraber gidelim diyorum Bende sorun yok sende var diyor sürekli bu şekilde tartışmamız oluyor çok üzülüyorum soğan kürü herşey denedim stresten uzuntuden saç kıran bile oldum Adet duzensizligim oldu
Öncelikle size bu şekilde davranan biriyle bırakın çocuk düşünmeyi öncelikle evliliğin devamı için bile düşünmeniz gerekir. Böyle durumlarda sorunun kimde olduğu değil sorunun olup olmadığı önemlidir ki neredeyse herşeyin bir çözümü var artık. Severek evlendim kayınvalidem baskı yapıyor demişsiniz ama eşiniz sizi yeterince seviyor ve saygı duyuyor mu bir düşünün. Gerçekten seven biri üzüntüden saç kıran olma noktasına getirmez sevdiği kişiyi. Eşiniz belli ki bencil biri, çocuğunuz olduktan sonra sorunların çözüleceğinden ziyade sorunlarınızın artacağını düşünüyorum. Öncelikle evliliğinizi gözden geçirin güzelce oturun konuşun bana kalırsa. Umarım mutlu olursunuz

Çok konuştum Büyüğümüzu araya koymadan haletmek istedim ama olmadi Tek çare buraya yazmak oldu
Halledemezsin. Bu stresle hamile kalamazsın. Önce eşinle aranı düzelt, bir büyüğünden yardım iste. Eşin adam olsun da ailesinin size karışmasına izin vermesin ve sana değer versin. Yoksa bebek olunca hiçbir şey düzelmeyecek, daha beter olacak emin ol.

Haklısınız ama huzurum için susmak zorundayım Tek umudumda bu zaten tutuncak bı dalim yok Boşanmak kolay ama nereye giderim gidicek yerim bile yok ailem desen yok belki mutlu oluruz Herşey yaptım ama işte olmuyor son çare buraya yazmak oldu
Canım yaa Allah şu mübarek günlerde bi an önce hamile kalip kucağına almayi nasip etsin sana üzüldüm ama kocan çok hanzo biri bu senin suçun degilki bebek parayla satın alınmıyor veren Allah inşallahhhhhh bi bebeğin olur cnm sevgiler

MERHABALAR SÖZE NASİL BASLİYCAGİMİ BİLEMİYORUM EVLİYİM 2 SENEDİR AMA HAMİLE KALAMİYORUM EŞİM COCUK İSTİYOR VE BU YÜZDEN DEFALARCA TARTIŞMA CİKTİ NE YAPTİYSAM HAMİLE KALAMADİM ADETİM STRESTEN DUZENSİZ HALE GELDİ 2 3 AY ONCE DUZENLİYDİ AMA BU 2 3 AYDİR COK DEGİSTİ HER AY UMUTLANİYORUM AMA OLMUYOR EVLİLİGİM BİTMEK ÜZERE LÜTFEN YARDİMCİ OLURMUSUNUZ BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR
Iyide bir doktora gitseniz esinle gereken tahlilleri testleri yapsaniz. Evlilik bitirmekte neyin nesi cocuk olmadi diye gerekeni yapin bi allahin izniyle gerisi gelecektir

Gidemedim beraber gidelim diyorum Bende sorun yok sende var diyor sürekli bu şekilde tartışmamız oluyor çok üzülüyorum soğan kürü herşey denedim stresten uzuntuden saç kıran bile oldum Adet duzensizligim oldu
Kusura bakmada esin tam bir geri kafali. Sorun dedigi sey nedir ya nasil bir yerin hasta ise buda boyle bisey olabilir kimse hastaligi kusur goremez görmemeli. Sizde yada onda cikmis bu ne onemi vwr neticede bu 2 kisilik bi is takim isi gibi taraflar birbirinide etkiliyor bunu anlamasi tabi sizin o cahil esiniz icn ck zor. Sinir oldum ya benimde esimde sperm sorunu cikti 1 gun bilmem.ki bunu sorun etsin el kol goz vs nasil hasta olabiliyor ise benimde bu rahatsizligim vr dedi ve gereken tedavi ne ise yapti yaptirdik cok şükür allah nasip etti oglumu kucagiima aldim. Esinizin çocuk istemektenn once su sığ dusunceleri degistirse daha iyi

X