hamile kalmak istiyorum ama olmuyor

demtttto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
9
0
26
MERHABALAR SÖZE NASİL BASLİYCAGİMİ BİLEMİYORUM EVLİYİM 2 SENEDİR AMA HAMİLE KALAMİYORUM EŞİM COCUK İSTİYOR VE BU YÜZDEN DEFALARCA TARTIŞMA CİKTİ NE YAPTİYSAM HAMİLE KALAMADİM ADETİM STRESTEN DUZENSİZ HALE GELDİ 2 3 AY ONCE DUZENLİYDİ AMA BU 2 3 AYDİR COK DEGİSTİ HER AY UMUTLANİYORUM AMA OLMUYOR EVLİLİGİM BİTMEK ÜZERE LÜTFEN YARDİMCİ OLURMUSUNUZ BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Bir doktora göründünüz mü peki canım? Bir sıkıntı varsa eğer bir an önce çözülse iyi olur senin de eşinin de doktora gitmesi gerek ilk iş

Bir doktora göründünüz mü peki canım? Bir sıkıntı varsa eğer bir an önce çözülse iyi olur senin de eşinin de doktora gitmesi gerek ilk iş
Gidemedim beraber gidelim diyorum Bende sorun yok sende var diyor sürekli bu şekilde tartışmamız oluyor çok üzülüyorum soğan kürü herşey denedim stresten uzuntuden saç kıran bile oldum Adet duzensizligim oldu

Hem aile baskısı hem de koca baskısıyla olacağı varsa da olmaz. Kocanız doktora bile görünmüyormuş, belki ondan kaynaklı bir sorundan dolayı olmuyor. Size çok üzüldüm. İkinizin de sadece doktora değil, bir psikoloğa da gitmeniz gerekiyor ve aileleri susturmanız gerekiyor. Ne münasebetle yatak odanıza kadar karışıyorlar? Kimse size bebek baskısı yapamaz, kocanız dahil.

Son düzenleme:
Gidemedim beraber gidelim diyorum Bende sorun yok sende var diyor sürekli bu şekilde tartışmamız oluyor çok üzülüyorum soğan kürü herşey denedim stresten uzuntuden saç kıran bile oldum Adet duzensizligim oldu
Böyle bir adamdan hala çocuk mu istiyorsunuz gerçekten? Ne kadar kırıcı ve cahil biri. Size yaşattıklarını görmüyor mu? Üstelik ailesi yüzünden yapıyor bunları.

Çocuk kararı basit bir karar değil, yazık ki marketten süt almaya benzemiyor. Bu kararı erteleyip size bu zor durumlarınızda bunları yaşatan eşinizle ilişkinizi ve evliliğinizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Bir kaç yıl sonra tarafınızdan boşanıyoruz tarzı bi konu okumak istemem açıkçası..

Siz doktora gittiniz mi? Siz de gidin doktora, eğe sizin bir sıkıntınız yoksa doktor eşinizle konuşsun, sizin de muayene olmanız gerekiyor desin. Ve gerçekten size bu şekilde hitap etmesi çok yanlış ve üzücü.

Sen git kesin canım, kocanın tavrı hiç hoş değil sonra gerekirse ona da söyle git diye. Arkadaşlara da katılıyorum evliliği ve bu adamdan çocuk isteğini de sorgulaman gerekir bence de. Stres de en büyük etken bu arada.
Çocuk 2 defa da düşük yapınca ister istemez aile baskisida var bu yüzden oluyor
2 düşük sonrası genetik testlere bakılması gerekir düşük sebeplerinin belirlenmesi için, tekrar denemeden önce mutlaka yaptırın testleri doktora danışıp yoksa Allah korusun yine tekrarlayabilir

Çocuk 2 defa da düşük yapınca ister istemez aile baskisida var bu yüzden oluyor
Bebekler ne zaman düştü neden düşüyor bunların sebebinin araştırılması lazım hamile kalamıyor değilsiniz çünkü tekrar eden düşüklerin birçok nedeni olabiliyor doktor testlerle bunu belirleyip ona göre tedavi uygulayabilir.
Ama ben olsam böyle bir adama çocuk yapmam asla boşanır hayatıma bakarım.
Tam bir odun kendisi. O gelişmemiş ataerkil kafasıyla çocuğa iyi bir baba olamayacağı da kesin.

Böyle bir adama çocukta yapmazdım, bende yok sende var ne demek dağ ayısı 👿

Sen git kesin canım, kocanın tavrı hiç hoş değil sonra gerekirse ona da söyle git diye. Arkadaşlara da katılıyorum evliliği ve bu adamdan çocuk isteğini de sorgulaman gerekir bence de. Stres de en büyük etken bu arada.

2 düşük sonrası genetik testlere bakılması gerekir düşük sebeplerinin belirlenmesi için, tekrar denemeden önce mutlaka yaptırın testleri doktora danışıp yoksa Allah korusun yine tekrarlayabilir
çok teşekkür ederim yaptircam İnsllah güzel bı haberle buraya gelir paylaşırım o böyle değildi annesi özelikle baskı yapıyor severek evlendik inşallah Bı bebeğimiz olur ve çok güzel bı aile oluruz

Hem aile baskısı hem de koca baskısıyla olacağı varsa da olmaz. Kocanız doktora bile görünmüyormuş, belki ondan kaynaklı bir sorundan dolayı olmuyor. Size çok üzüldüm. İkinizin de sadece doktora değil, bir psikoloğa da gitmeniz gerekiyor ve aileleri susturmanız gerekiyor. Ne münasebetle yatak odanıza kadar karışıyorlar? Kimse size bebek baskısı yapamaz, kocanız dahil.
Haklısınız ama huzurum için susmak zorundayım Tek umudumda bu zaten tutuncak bı dalim yok Boşanmak kolay ama nereye giderim gidicek yerim bile yok ailem desen yok belki mutlu oluruz Herşey yaptım ama işte olmuyor son çare buraya yazmak oldu

Bebekler ne zaman düştü neden düşüyor bunların sebebinin araştırılması lazım hamile kalamıyor değilsiniz çünkü tekrar eden düşüklerin birçok nedeni olabiliyor doktor testlerle bunu belirleyip ona göre tedavi uygulayabilir.
Ama ben olsam böyle bir adama çocuk yapmam asla boşanır hayatıma bakarım.
Tam bir odun kendisi. O gelişmemiş ataerkil kafasıyla çocuğa iyi bir baba olamayacağı da kesin.
Haklisiniz aile baskısı altında Yoksa böyle değildi bizden sonra kardeşi evlendi Çocuğu oldu ondan sonra Sürekli annesi Laf atı herkesin içinde Laf etti Onunda zoruna gitti beli etmiyor üzüldü belki inşallah inaniyorum duzelicek

MERHABALAR SÖZE NASİL BASLİYCAGİMİ BİLEMİYORUM EVLİYİM 2 SENEDİR AMA HAMİLE KALAMİYORUM EŞİM COCUK İSTİYOR VE BU YÜZDEN DEFALARCA TARTIŞMA CİKTİ NE YAPTİYSAM HAMİLE KALAMADİM ADETİM STRESTEN DUZENSİZ HALE GELDİ 2 3 AY ONCE DUZENLİYDİ AMA BU 2 3 AYDİR COK DEGİSTİ HER AY UMUTLANİYORUM AMA OLMUYOR EVLİLİGİM BİTMEK ÜZERE LÜTFEN YARDİMCİ OLURMUSUNUZ BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR
Lütfen rica ediyorum bir erkeğin hayatınızda bu şekilde pskolojinizi bozmasına izin vermeyin. Kendi kendine yapsın o zaman çocuğu bitmek üzere çocuk için ayrılmak istiyorsa ayrılın. Hersey çocuk değil benimde 3 yıldır olmuyor ama eşim bunu yapamaz. Çocuk için mi evlendiniz. kendinizi üzmeyin

X