Hamile kalmak isteyip de kalamayanlara umut olması dileğiyle ❤️

Benim de değerlerim bu şekilde artıyor; geçen hafta tek kese göründü ama doktor bu değerlere göre kese küçük dedi ben belki bir ihtimal ikizdir diye umuyorum. Allah büyük cidden

Benden de bir umut ve Allah’a binlerce şükür hikayesi gelsin size canım kadınlar . Evliliğin ilk yılında korunduk sonra 1 yıl boyunca çocuk sahibi olmak istedik olmadı. Ben kadın doğuma zaten düzenli olrak gidiyordum bu sefer eşim de üroloğa göründü. Testler yapıldı. Değerler inanılma düşüktü. Tüp bebek ya da aşılama için dahi yetersizdi. Eşim de ben de çok üzüldük. Kendimizde tedaviye o işlemlere başlayacak o cesareti bir türlü bulamadık. Şimdi evliliğimizin 3.5. Yılındayız. 4. Evlilik yıldönümümüzde inşallah bir bebeğimiz olacak. Gerçekten Allah’ın mucizesi binlerce şükür. Hala inanamıyorum. Bebek isteyen hepinize Allah’ım en güzel en doğru en hayırlı zamanda nasip etsin kızlardeşlerim

Ya maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah çok sevindim adınıza benim de 5 yaşında bir kızım var 1 yıldır deniyoruz kardeşi olsun istedik olmuyor femara ovitrella kullandım bu ay bugün doktora gittim doktor aşılama yapalım diyeceğim ama doğal yolla olan bir kızınız var dedi bazen sebepsiz infertilite (kısırlık) olabiliyor dedi çok üzüldüm bugün sizde gebesiniz gebelerin dua kapısı açık olur dua ister dua beklerim o güzel kalbinizdenSağlıcakla kalın

sağlıcakla kucağınıza alın adınıza çok sevindim

Allah sizlere bağışlasın.
Ben de bir umut kendi hikayemi anlatayım..

Ben 42 yaşındayım. Biraz geç evlendim ve en büyük hayalim güzel bir anne olmak. 2 yıl olmadı. Görmediğim hastane kalmadı. Özel bir hastane rahim filmi ile 2 tüpün kapalı, açalım dedi ama 1 tanesini yalnızca açabildiler. Sonra yaş deyip tüp bebek için psikolojik baskı yapıldı. Polikistik Over denildi .. Daha birçok şey.

2 yılın sonrası sülük dediler yapmadım. Soğan kürü yaptım.

Cezayir 'e kurban bayramı eşimin ailesini görmeye gittik. Orada duyduğum hanım bir doktora göründüm. Önce göğsümü sıktı süt gibi bir sıvı geldi. Dedi ki bunun gelmemesi gerekiyor. Daha önce sana demediler mi? Hayır dedim. Meğer yumurta kalitesini düşürüyormuş bu sıvı. İlaç verdi. Sonra 7 ayrı test ve sonuç yumurtalarım çok yoğun çalışıyormuş bu güzel birşey dedi. Yaptığın özel birşey var mı? diye sordu.Soğan kürü yaptığımı onun beni rahatlattığını söyledim.
Çok güzel devam et dedi.
Sonra bana bir de hurmanın içine havuç tohumu koymamı ve zeytinyağı ile sabah, akşam yutmamı tavsiye etti. Öyle de yaptım.

Adetin 8. günü ise rahîm filmi çekildim ki 2 tüpüm de açık. Anlatamam o duyguyu.... Ve 1 ay sonra öğrendim ki 3 haftalık hamileyim.

Demem o ki, inancınızı yitirmeyin. Gönülden isteyin. Herkesin olmaz dediği yerde 'olur' diyen Allah vardır....

Merhaba öncelikle hayırlı olsun.
Dikkatimi çekti benim de göğsümü sıktığımda önce sarımsı sonra süte benzer sıvı çıkıyor.
Bunu daha önce de duymuştum.
Rica etsem daha ayrıntılı yaptığımız testleri söyleyebilir misiniz?
Ve soğan kürünü yapma şeklinizi?
Ne kadar süre teste devam ettiğinizi .
Bana özelden mesajda ilaçlarınızdan bahsederseniz sevinirim ben de doktoruma danışmak isterim teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…