Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

mrb mavigözlü canım ne zmandır pek fazla giremiyorum babanı kaybetmişsin canım çok üzüldüm allah sabır versin allah gani gani rhmet eylesin bu arada fotoya yaptığın yorum için çok sağol canım amin inş bebişim gelir aramıza

kızlar bu arada yarın memleketime gidiyorum inş herşey çok güzel olur inş hiç kimse sormaz bebek varmı diye

aaaa mavigözlü, babanı kaybettiğini bende bilmiyordumm. başın sağolsun. allah rahmet eylesin. geride kalanlara uzun ömürler versin. :Saruboceq: Çok üzgünüm çoook

mrb mavigözlü canım ne zmandır pek fazla giremiyorum babanı kaybetmişsin canım çok üzüldüm allah sabır versin allah gani gani rhmet eylesin bu arada fotoya yaptığın yorum için çok sağol canım amin inş bebişim gelir aramıza

saolasın canısı dostlar saolsunn rabbim gunahhlarını affetsin
bende resim koydum ama sanırım daha önce görmüştün beni gerçi şimdiki farklı resim ama bilgin olssunn

hoşbulduk canım iyidir ne olsun aynı bildiğin gibi sen nasılsın inş adet olmazsın inş bebeişin gelmiştir canım

inşallah yaaa. beklemedeyim işte, nasıl olayım. takmayayım diyorum ama olmuyor işte. hakkımızda hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

aaaa mavigözlü, babanı kaybettiğini bende bilmiyordumm. başın sağolsun. allah rahmet eylesin. geride kalanlara uzun ömürler versin. :Saruboceq: Çok üzgünüm çoook

amin canım amin saolasınn

hoşbulduk bitanem iyidir yarın memlekete gitcem ya heyecan var inş oradan girerim fırsat buldukça sen nasılsın

nasıl olayım canım hayatımıza devam etmeye çalışıyoz inş sormazlar sorarlarsa düşünmüyorum de eşim istemiyo die yanıt ver inş senin için güzel geçer orada şimdidem yolun açık olsun tatlım

kızlar bu arada yarın memleketime gidiyorum inş herşey çok güzel olur inş hiç kimse sormaz bebek varmı diye

sorarlarsa sorsunlar. adet haline gelmiş artık, soracaklar mecburen. sen de takma ama. memleketin tadını çıkarr. bu arada memleket nere?

meleksen kıss senin koçiş yatıyomu sen nie ayaktasın bu saatte gecen hafta gececi die takılıyodun

meleksen, nerdesin canım yaa? niye sesin soluğun çıkmıyorr. merak ediyorummm bak!!!!!!!! :1shok:

neyse kızlar: yatıyorum ben de. Allah hepinize rahatlık versin. yarın ola hayır ola. görüşürüz.

maşşallah canım ne tatlısın kız allah nazarlardan saklasın fiziğinde süper maşşallah sana

amin canım amin saolasınn

nasıl olayım canım hayatımıza devam etmeye çalışıyoz inş sormazlar sorarlarsa düşünmüyorum de eşim istemiyo die yanıt ver inş senin için güzel geçer orada şimdidem yolun açık olsun tatlım

artık öyle yapcam canım bıktım valah zaten bu ay olmaz çünkü yumurtlama günlerimdeydim gerçi bikaçkere ilişki oldu ama hiç sanmıyorum tutacağına ama bu aralar takmıyorum gidip bi güzel gezecem takmamaya çalışacam

mavişim canım bende kaçtım hadi hepiniz kendinize çok çok iyi bakın görüşmek üzere

X