Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

iyiyiz cnm sen?tanışmadık galiba?hamile misin?uğraşıyo musun bnm gibi?opuyorumnanaktan

scuba cnm insallah veririz guzel haberleri ama cnm benim kasiklarim karnim felaket agriyo sanki adet misim gibi meme uclarimda cok aciyo kendim bile elleyemiyorum

scuba cnm insallah veririz guzel haberleri ama cnm benim kasiklarim karnim felaket agriyo sanki adet misim gibi meme uclarimda cok aciyo kendim bile elleyemiyorum

ayyy inş. psikolojik değildir hepsi hamilelik belirtisi.kaydirigubbakcemile5.. benim dolgunluk var kasıklarımda üşüttüm mü acaba CADIARZU

kızlar beni tanımayanlar için kısaca anlatayım 8 yıllık evliyim haziran 25 de 8 yıl bitiyor ve evlendiğimden beri hiç korunmadım 2004 ve 2008 kasım olmak üzere iki hamileliğim oldu ikiside düştü ve kürtajj oldum 2009 marta laparoskopi ve histeroskopi oldum bu ay yeniden başladık tedaviye bugün adet olmam lazım belirtiler var ama olmamak için dua ediyorumvereliniortak

kızlar beni tanımayanlar için kısaca anlatayım 8 yıllık evliyim haziran 25 de 8 yıl bitiyor ve evlendiğimden beri hiç korunmadım 2004 ve 2008 kasım olmak üzere iki hamileliğim oldu ikiside düştü ve kürtajj oldum 2009 marta laparoskopi ve histeroskopi oldum bu ay yeniden başladık tedaviye bugün adet olmam lazım belirtiler var ama olmamak için dua ediyorumvereliniortak
ben seni tanıyorum canım ama bu kadar ayrıntılı bilmiyordum
inşallah en yakın zamanda kavuşursun meleğine :1hug:

bilmem cnm ama korkuyorum uzulucem yine diye bu ay da olmasa mafoldumben

benim geçen ay stres ve hava değişiminden adetim bile gecikti fazla takmamak gerekiyor hele bizim takıcak birşeyimizde yok. olmazsada ne olur üzme kendini hiç bir sorun yoksa bile 1 yıl içinde hamilelik gerçekleşmesinin olasılığı %85 civarında yani daha çok erken bitanem

çok üzüldüm canım düşüklerin nedeni biliniyormu?

insallah uzulmeyiz hulen gibi bu ay bizde seviniriz cnm scuba ozbek83 relax ben ve da bi arkadas var 17 ve bu ayi bekleyen insallah seviniriz

X