Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kolonya.jpg
hoşgeldik arkadaşlar tekrardan
seker77.jpg
buyrun müessesenin ikramıdır
hoşbulduk güzelim..vereliniortak Şeniza.s.

yok yok cnm çökmez
geyik topiğindede ara ara temizlik yapılıyo
onun dışında bi sorun çıkmaz inşallah

inşallah cnm bu aydan pek ümitli değilim
ister istemez gerildim geçen haftalar
kesin yumoşlarım üzüldü -tatlicadiarzu-

herkes çaksın 5 yıldızı bidaha 1 yıldız bile verseler geçerli olmaz

adamın biri camide vaaz dinliyomuş
hoca cennete gidince her birinize 4 tane huri verilecek demiş
adam merakını yenememiş
peki karılarımıza ne verilecek demiş
hocada onlarada 4 nuri verilecek demiş

adam sohbetten çıkmış eve gelmiş bakmışki karısı namaz kılıyo bi tekme atmış karısına kalk ulan cennete girip o.... olacan demiş :))))

sadece fıkra arkadaşlar gerçek hayatta tabikide böyle bişey olamaz kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

alın size bi fıkra umarım seversiniz

Oymakbeyi, izci adaylarını karşısına toplamış, onlara izciliğin ilkelerini anlatmaya çalışıyordu :

-Bakın çocuklar, dedi. Bir izci, her gün, hiç olmazsa bir kez birine yardımcı olmalıdır.
Hastalara...Yaşlılara...Muhtaç lara...Her sabah okula geldiğiniz zaman size birgün önce nasıl bir
iyilik yaptığınızı soracağım.Tamam mı?
Ertesi sabah Oymakbeyi çocukları toplayıp sordu :
-Söyleyin bakalım...Dün ne gibi bir iyilik yaptınız?
Bütün çocuklar, hep bir ağızdan :
-Yaşlı bir kadının karşıdan karşıya geçmesine yardım ettik efendim.
Adamcağız şaşırdı :
-Hepiniz mi?
-Evet efendim, hepimiz birden.
-Neden?
Çocuklardan biri cevap verdi :
-Kadın karşıdan karşıya geçmek istemiyordu, ondan efendim!

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

KIZLARRR

DÜYORUMKİ ESKİ TOPİĞE GELEN BİZİ BULAMAZ İSE DİYE UZMANA RİCA ETSEKK ESKİ TOPİĞİN SONUNA BU TOPİKTE OLDUĞUMUZU YAZSLAR OLUR MUKİ????? vereliniortak
mantıklı CADIARZU

Delikanli uçakta güzel bir sarisinin bayanin yanina düsmüs.

Vakit kaybetmeden hemen sarkmis sarisina;
'Yan yana otururken muhabbet edilirse seyahat çok kisa sürer, haydi konusalim' demis.
Sarisin, okudugu kitabi yavasça kapatarak:
'Ne üzerine konusmak istersin ?' demis.
Bizim delikanli ' Vallaha bilmem ki...? Mesela nükleer enerjiye ne dersin?'
Sarisin; 'Enteresan bir konu, olabilir, ama önce sana bir soru sorayim... At inek ve geyik ayni seyi yerler... Yani ot... Ama çikartirlarken geyik küçük parçalar halinde, inek lappadanak parçalar halinde, at da pismaniye toplari gibi çikartir... Neden oldugunu biliyor musun?'
Delikanli: 'Vallaha en ufak bir fikrim yok' demis...
Bunun üzerine sarisin:
'Bir b*ktan anlamazken nükleer enerjiyi nasil tartisabilecegini zannediyorsun?'
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (11 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
şşşşt misafir ne güzel demi topiğimiz çok eğlenceli :jeyyar:
:roflol: :roflol: :roflol: koyktum senden

Yeni ilçe olan bir köye trafik ışıkları yeni konmuş, ışıkların altında bir polis bekliyor ve halkın
ışıklara uymasını sağlamaya yani bir çeşit trafik eğitimi vermeye çalışıyormuş.
O sırada, bakmış ki; bir kadın, elinde tuttuğu çocuğuyla, kırmızı yanarken karşıya geçiyor.Hemen
seslenmiş :
-Hanım, hanım! Nereye?
Kadın dönüp :
-Vıy! demiş. Sana ne? Eltimgile gidiyom.

:roflol: :roflol: :roflol:

İspanya'da Maria adında bir kadının ilk evliliğinden 12 tane çocuğu olur. Gel zaman git zaman derken eşi vefat eder. Belli bir süre geçtikten sonra Maria yeniden evlenir ve bu evliliginden 15 tane daha çocuğu olur. Aradan onbeş yıl geçtikten sonra ikinci eşi de Allah'in rahmetine kavuşur. Eşinin vefatının üstünden fazla bir zaman geçmeden Maria da ölür. Cenazesinde rahip konuşmaya başlar:
- "En sonunda Allah Ahiret'te onları bir araya getirdi."
-Maria'nin çoçuklarindan biri: "Peder hangi eşinden bahsediyorsunuz. Birincisi mi yoksa ikincisi mi?"
- Peder: "Hayır, ben bacaklarından söz ediyorum."

:roflol: :roflol: :roflol: koptum valla gerçi biraz geç anladım :roflol: :roflol:

Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş. Kaptan, "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... "Bu Kadıköy
-Beşiktaş vapuru".

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kolonya.jpg
hoşgeldik arkadaşlar tekrardan
seker77.jpg
buyrun müessesenin ikramıdır

vereliniortak vereliniortak tebrik ederim cnm seni süpersin valla
off :nazar: hadi inşallah çatlarda sende hamiş kalırsın cnm :Saruboceq:

güle güle canişim biz burdayız yine bekleriz gelirsen Şeniz

herkesi kendin gibi sanma sengözlerimebaksanab

bizi sevmeyen ölsün ÖLSÜÜN turkbayragi
bende vildana katılıyorum

Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş. Kaptan, "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... "Bu Kadıköy
-Beşiktaş vapuru".

:roflol::roflol::roflol:

kızlar bişey sorcam yumurtanın çatlaması için yumoş büyüklüğü ne kadar olmalı..benim 21,3 olmuş çok fazla mı..normali nedir bunun bilen var mı

cnm yumurtalık için bana dr. en az 19-21 arası demişti bence senin ki normall çalışmalara hemen başlaa...vereliniortak

hoşbulduk güzelim..vereliniortak Şeniza.s.

teşekkürlerrrrrrrrrvereliniortak
rica ederim kızlar sanal ortamda sanal ikram işte
tatlı yiyelim tatlı konuşalım :icecream:
kızzlar şimdilik çıkıyorum gene gelicemm iyi sohbetler size Şeniz
güle güle cnm görüşmek üzere Şeniz
:roflol: :roflol: :roflol: koyktum senden
:roflol: :roflol: :roflol: koptum valla gerçi biraz geç anladım :roflol: :roflol:
vereliniortak vereliniortak tebrik ederim cnm seni süpersin valla

bende vildana katılıyorum
kıs ne korkuyon misafir olarak senmi izliyodun yoğsam :jeyyar:
kızlar bişey sorcam yumurtanın çatlaması için yumoş büyüklüğü ne kadar olmalı..benim 21,3 olmuş çok fazla mı..normali nedir bunun bilen var mı

cnm benim bildiğim 20 mm falan olması gerekiyo
o zaman çatlatma iğnesi verip çatlatıyolar daha fazla büyümesin kistleşmesin diye
bir sefer benim yumoşumda çok büyümüş kistleşmişti
keşke dr çatlatma iğnesi verseydi sana yaa

buda benden
ıddia
51. piyade alayında yüzbaşı jack diye bir subay varmış. Bu alayda bütün herkes bu yzb'dan illallah demiş. Çünkü her girdiği iddiayı kazanıyormuş. Alay komutanı sonunda dayanamayıp yzb. jackin tayinini çıkarmayı başarmış. Ve bizim yzb. 61. piyade alayına tayini çıkmış. 51. piyade alay komutanı 61. piyade alay komutanına telefon ederek yüzbaşı için 'aman bu adama dikkat edin sakın kimseyle iddiaya girmesin. Aka kara der iddiayı yinede kazanır' diye uyarıda bulunmuş.
61. piyade alay komutanı olur mu canım öyle şey diyip telefonu kapatmış. Neyse bizim yzb. 61. piyade alayına gelmiş ve alay komutanın karşına geçerek komutanım ben geldim' demiş. Alay komutanı:
- Sen misin şu meşhur yzb. jack derken yzb. alay komutanına
- a a komutanım beni hatırladınız mı demiş
- hayır hatırlamadım
- olur mu komutanım vietnam savaşında beraber mevzide idik siz o zaman yarbaydınız bende daha teğmendim.
- yok canım ben o savaşa katılmadım
- aa komutanım ben adım gibi hatırlıyorum sizin kıçınıza şaraplen parçası gelmişti. Kesin onun yara izi de kalmıştır.
- olur mu canım sen manyak mısın ben ne o savaşa katıldım ne de kıçımda şaraplen yarası var.
- komutanım 100$ iddiasına girerim ki sizin kıçınızda şaraplen yarası var demiş ve 100$ iddiasına girilmiş. Alay komutanı indirmiş pantalonu ve yaranın olmadığını göstermiş. yzb:
- ah komutanım çok özür dilerim. yanılmışım buyurun 100$ ınızı demiş ve 100$ i vermiş.
61. piyade alay komutanı sevine sevine 51. piyade alay komutanını telefonla arayarak
- he he bu muydu her iddiayı kazanan adam.
- ne oldu ki
- iddiaya girdim ve kazandım
- sakin ona kıçımı gösterdim deme!
- nereden anladın kıçımı gösterdiğimi
- ulan senin Allah belanı versin Allah seni kahretsin o adam senin kıçını görmek için bütün alayla iddiaya girmişti.

kızlar açık olacak ama benim yemek yapmam lazım size iyi muhabbetler ara ara bakarım yine şimdilik kaçtım :eek:

kızlar ben bugün ruh gibi dolandım aranızda gülemiyorum bile moralim gerçekten çok bozu benim eşime ne diyeyim ben bu adama bilmiyorumki beni anlamıyor sanırım sevmiyorda bazen bebek olmamasına sevinebiliyorum bazen çıkıp gitmek istiyorum boşanmak istiyorum ama onsuz sonra nasıl yaşıyacağım ne yapıcam korkuyorum

Uçak New York a yaklaşırken iki pilot konuşmaktadırlar. Ne var ki mikrofon açık kalmıştır ve konuşulanlar bütün yolcularca dinlenmektedir.
- New York a iner inmez, önce ılık bir banyo yapacağım. Sonra buzlu bir duble viski içeceğim, sonra da o sarışın saçlı, uzun bacaklı hostesle...
Bunları duyan sarışın saçlıi uzun bacaklı hostes hemen pilot kabinine doğru koşmaya başlar. Yaşlı bir yolcu, hostesin yolunu keser:
- Acele etme kızım. Bırak da rahat rahat viskisini içsin.

bende cıkıyom kızzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaar

dilnurcuğum kendime ticker yaptım ama en son sayfaa birsürü web adresi çıkıyor orayabişi giricekmiyim yok sa ne yapcam???

kızlar ben bugün ruh gibi dolandım aranızda gülemiyorum bile moralim gerçekten çok bozu benim eşime ne diyeyim ben bu adama bilmiyorumki beni anlamıyor sanırım sevmiyorda bazen bebek olmamasına sevinebiliyorum bazen çıkıp gitmek istiyorum boşanmak istiyorum ama onsuz sonra nasıl yaşıyacağım ne yapıcam korkuyorum

nereden böyle bi kanıya varıyosun özel değilse merak ettim

buda benden
İddia
51. piyade alayında yüzbaşı jack diye bir subay varmış. Bu alayda bütün herkes bu yzb'dan illallah demiş. Çünkü her girdiği iddiayı kazanıyormuş. Alay komutanı sonunda dayanamayıp yzb. jackin tayinini çıkarmayı başarmış. Ve bizim yzb. 61. piyade alayına tayini çıkmış. 51. piyade alay komutanı 61. piyade alay komutanına telefon ederek yüzbaşı için 'aman bu adama dikkat edin sakın kimseyle iddiaya girmesin. Aka kara der iddiayı yinede kazanır' diye uyarıda bulunmuş.
61. piyade alay komutanı olur mu canım öyle şey diyip telefonu kapatmış. Neyse bizim yzb. 61. piyade alayına gelmiş ve alay komutanın karşına geçerek komutanım ben geldim' demiş. Alay komutanı:
- Sen misin şu meşhur yzb. jack derken yzb. alay komutanına
- a a komutanım beni hatırladınız mı demiş
- hayır hatırlamadım
- olur mu komutanım vietnam savaşında beraber mevzide idik siz o zaman yarbaydınız bende daha teğmendim.
- yok canım ben o savaşa katılmadım
- aa komutanım ben adım gibi hatırlıyorum sizin kıçınıza şaraplen parçası gelmişti. Kesin onun yara izi de kalmıştır.
- olur mu canım sen manyak mısın ben ne o savaşa katıldım ne de kıçımda şaraplen yarası var.
- komutanım 100$ iddiasına girerim ki sizin kıçınızda şaraplen yarası var demiş ve 100$ iddiasına girilmiş. Alay komutanı indirmiş pantalonu ve yaranın olmadığını göstermiş. yzb:
- ah komutanım çok özür dilerim. yanılmışım buyurun 100$ ınızı demiş ve 100$ i vermiş.
61. piyade alay komutanı sevine sevine 51. piyade alay komutanını telefonla arayarak
- he he bu muydu her iddiayı kazanan adam.
- ne oldu ki
- iddiaya girdim ve kazandım
- sakin ona kıçımı gösterdim deme!
- nereden anladın kıçımı gösterdiğimi
- ulan senin Allah belanı versin Allah seni kahretsin o adam senin kıçını görmek için bütün alayla iddiaya girmişti.

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X