hamile kalmak isteyenlerden biri icin adagim var... dinleyin

Tua78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2013
28
0
merhaba, esimin isi sebebiyle Cin`de yasiyoruz. bebek istedigimiz vakit, bekledik ama 6 ay hamile kalamadim. daha sonra buradan, sadece bitkisel olan bir karisim aldim. her aksam yatmadan once 1 cay kasigi yemem gerekiyordu, ve basladigim ay hamile kaldim. baslamadan once de, Adak adadim, eger hamile kalirsam, birkisiye yardim icin bu karisimdan alip, bedava gondericem diye. bebegim dogdu, neredeyse 8 aylik olacak, allah bagislasin herkesin evladini, simdi de adagimi yerine getirme zamani, cok yakinda tr ye tatile geliyorum ve isteyen bir kisiye gondermek istiyorum.
bu karisim , unlu bir alisveris merkezinden, hep bitkisel ve dogal karisimlar satan bir dukkandan aldim. her derde deva otlar, kokler satiliyor burada. ya bu karisimin bir etkisi oldu yada zaten hamile kalacaktim o ay, bilemiyorum , hamile kalacaksiniz diye bir garanti vermiyorum tabi ki ama sogan suyu, ayaklari yukari kaldirma, keciboynuzu pekmezi vs denedikten sonra, bu bitkisel karisimida denedim ve bende tutu.
bana kendinizi tanitan ufak bir bilgi yazarsaniz, isteyen bir kisiye bunu yaz sonuna kadar kargolayacagim.

sevgiler

canim benim cocugum var ama burda kadinlar sitesinde arkadas var 3 yildir olmuyo cok üzülüyo ona yollasan sevabina

ya böye tek mesaj yazanlara direk reklam gözüyle bakıyorum. ve amaç para kazanmaymış gibi geliyor bana

ya böye tek mesaj yazanlara direk reklam gözüyle bakıyorum. ve amaç para kazanmaymış gibi geliyor bana

hayir, amacim para kazanmak degil, oyle olsa satis sitelerine reklam verirdim cok rahat. amacim adagimi gerceklestirmek. ucretsiz kargo ile tr ye geldigimde gondericem. hep benim cebimden para cikicak yani, para ile kimseye birsey satmiyorum, yanlis anlasilmasin

yeni uye oldugum icin ozelden mesaj atamiyorum maalesef.

35_oz

35_oz isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline) ya Evvel ya Baki ya Varis

mesajini aldim ozelden, ama cevap yazamadim. sana gonderecegim. agustos sonu-eylul basi gondermis olurum. tekrar belirtmek istiyorum ki , bir kesinligi yok ama umarim senden benim gibi kullandiktan cok kisa bir sure sonra guzel haberi alirsin. sevgiler

lutfen ozelime adresimi yaz

canim benim cocugum var ama burda kadinlar sitesinde arkadas var 3 yildir olmuyo cok üzülüyo ona yollasan sevabina

merhaba, ilk mesaj atana, sana gonderecegim dedigim icin, maalesef o arkadasa gonderemiyorum. ama isterse, benim kullanidigim paketi gonderebilirim. bir miktar var icinde. off uzuldum de, inanin ucuz birsey olsa, cok cok alip her isteyene gondermek isterdim.

tua78 teşekkür ederim,inşallah,ben özeline adresimi yazıcam ,çok sağol

merhaba

ben eylul sonu demistim gonderim icin ama , tr ye gelme durumum ertelendi, bu sebeple y,disindan cuma gunu gonderdim. 18 ekimde. 1 hafta icinde ulasir dediler. ulasinca lutfen msg at.
kutusundan cikarip, kilitli posete koydum , gonderme de kolay olsun diye. aslinda cam kavanozu vardi, gorunusu sasirmasin.
sevgiler

tua 78 merhaba ,bu mesajı bana mı yazdın..

tua 78 ,merhaba ,adağını bana gönderdiğin için çok teşekkür ederim,bugun aldım,kargo ücretini bile ödemişssin ,çok güzel bir insansın, 7 yıldır hiçbir sebep yok hamile kalamıyorum aşılamalar tüp bebekler derken zaman geçti,senin yazını okukuyunca şansımı denemek istedim ve sende beni seçtin,bu güzel adağını rabbim kabul etsin,evladınla ve eşinle uzun sağlıklı bir ömür diliyorum,inşallah vesile olur,hamile kaldığımda hemen paylaşıcam ,çok teşekkür ederim , sağol

merhaba , ozelden msg atamadigim icin buraya yaziyorum. istedigin zaman baslayabilirsin, su gun bu gun diye bir sey yok. her gece 1 tatlikasigi, uyumadan once yiyordum. adini bilmiyorum. siseden cikardim kargoda sorun olmasin diye ama etiketini yapistirdim tekrar, cince bilen biri belki yardimci olur. tr de nerede bulabilirsin bilemiyorum. ilk paketi bitir, tekrar istersen ve bulamazsan gene haberlesiriz. guzel haberlerini bekliyorum allahin izniyle. allah gonlune gore versin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…