hamile kalmak isteyenler maydonoz nane yemeyin

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
hamile kalmak isteyenler hamilelik öncesi maydonozu ve naneyi kessinler hamile kaldıktan ilk 3 ay içerisindede moydonoz ve naneyi yemesinler düşüge yol açıyormuş ben ne hamilelik öncesi ne de hamilelik sonrası yemedim ve 8,5 aylık hamileyim bununla bi ilgisi varmıdır bilmem prf.dr.ibrahim saraçoglu söylemişti ufak bi yardımım olmuşsa ne ala allah hepinize bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin dualarımdasınız:Saruboceq:

bilmiyordum çok ilginç bundan sonra dikkat edicem paylaştığın için teşekkürler

evet arkadaşım bende duymuştum ve çevremdeki hamişlere ve anne adaylarına hep söylüyorum

evet canım bende duymuştum hatta eşimin annesi bana maydonoz suyu iç demişti bende düşüğe neden oluyormuş içmem demiştim ki iyikide içmemişim çünkü hamileymişim ve halada maydonuzu börek çöreğin bile içinde olsa yemem taktım ya bi kere..

Ben hamile kalmadan önce selülitlere iyi geldiği için 15 gün kadar sabah akşam yemiştim. Belki hamile kaldığımdada yemişimdir tarihi tam kestiremiyorum, yyani maydanos yediğim tarihi... Hamileyim şimdi yani o tarihlerde hamile kaldım. bilemiyorum, böyle bir şüphe varsa bencede yemeyin , yada yiyin ama normal standardı aşmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…