Aile Planlaması Hamile kalmak istemiyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Girlpover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
12
2
Merhaba arkadaslar 6 haftalik hamileyken dusuk yasadim ve kurtaj oldum adet olamadim hala 10 gun once hafif kanamam oldu adet sandim ama sadece iki gun surdu kurtajdan 40 gun gecti beta hcg yaptim 7 cikti doktorum sinirda dedi bisey diyemem dedi ikinci testi yapicam daha ama ben hamilelik istemiyorum suan adet sokturucu kullansam gebelik ihtimali ortadan kalkar mi acaba ya da neler yapabilitim yardimci olun lutfenn🙏🙏

Merhaba arkadaslar 6 haftalik hamileyken dusuk yasadim ve kurtaj oldum adet olamadim hala 10 gun once hafif kanamam oldu adet sandim ama sadece iki gun surdu kurtajdan 40 gun gecti beta hcg yaptim 7 cikti doktorum sinirda dedi bisey diyemem dedi ikinci testi yapicam daha ama ben hamilelik istemiyorum suan adet sokturucu kullansam gebelik ihtimali ortadan kalkar mi acaba ya da neler yapabilitim yardimci olun lutfenn🙏🙏
Değere göre hamilesiniz zaten neden istemiyorsun ki

Ben sadece alternatif cozumler icin fikir almak istiyorum ella kullandim zaten olacagi varmis olmus herkeste de bi hayat dersi verme cabasi varsa fikriniz soyleyin
Bikere olur ama ikinci bu ve düşürmek istiyorsun belli ki günaha giriyorsunuz sizde biliyorsunuz değilmi benim fikrimde bu

Canım istemiyorsanız baştan koruncaktınız yazık değil mi o sabiye.. onun ne günahı var ? Tabi sizin hayatınız ama vebali ağır olur .. hem bebek bereketiyle gelir derler

X