Hamile kalmak için?

bebisisteyenler1

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
9
0
32
Kızlar tüm testleri yaptırdık eşimde de bende de çocuğumuz olmasını engelleyen sağlıksal anlamda bir problem yok. 1.5 yıllık evliyiz gebe kalamıyorum. Olabildiğince ovulasyonu da takip ediyorum. Bana önereceğiniz bir şey var mı? Ben şunu kullandım işe yaradı vs diyebileceğiniz bir şey?

Kızlar tüm testleri yaptırdık eşimde de bende de çocuğumuz olmasını engelleyen sağlıksal anlamda bir problem yok. 1.5 yıllık evliyiz gebe kalamıyorum. Olabildiğince ovulasyonu da takip ediyorum. Bana önereceğiniz bir şey var mı? Ben şunu kullandım işe yaradı vs diyebileceğiniz bir şey?
Merhaba ben de 1 buçuk senedir deniyorum. Benim çikolata kistim var ama nasip olursa önümüzdeki ay aşılama olacağım. Size doktor bunun için bişey söyledi mi?
Bu arada başka bir doktorun tavsiyesi üzerine arı sütü propolis d vitamini kullanıyorum
Arı sütü ve propolisi yumurtaların güzel gelişmesi için birer takviye
Aklınızda bulunsun

Merhaba ben de 1 buçuk senedir deniyorum. Benim çikolata kistim var ama nasip olursa önümüzdeki ay aşılama olacağım. Size doktor bunun için bişey söyledi mi?
Bu arada başka bir doktorun tavsiyesi üzerine arı sütü propolis d vitamini kullanıyorum
Aklınızda bulunsun
Sizin kaç cm kist

Aklınızda bulunsun
Neredeyse 8 sene önce çikolata kistim vardı zaman içerisinde geçti benimki.

Neredeyse 8 sene önce çikolata kistim vardı zaman içerisinde geçti benimki.
Ama çikolata kisti ilaç kullanmadıysanız kendi kendine geçmez ki ilaç mı kullandınız?
Benimde daha önceden çok kistim olurdu hatta doktorlar hep adetle atılan basit kistler derlerdi
Kistim olurdu bir kaç ay sonra kontrole gittiğimde kendi kendine adetle atılmış olurdu

Bnmle aynı bende gectgmz ay yaptrcakgim aşılama ama tek yumurtam olusutugu için doktorum yapmadı çatlatma iğnesi verdi bugünde 9.gunum bekliyorum bakalm
Bende normalde geçen ay yaptıracaktım nasip olmadı eşim iş dolayısıyla şehir dışında. İnşallah sizinde bu sefer yumurtanız güzel gelişir
Benimde hafif yumurta tembelliğimde var
O yüzden aşılama öncesi takviyelere başladım en azından yumurtam iyi gelişsin diye

Bnmde esimde yada bende bi sorun yoktu ama olmuyordu catlama ignesiyle ilk denememde tuttu o ay civanpercemi 10 gun kadar ictim sabah aksam

Benmde ignenn 6. 7. Günü ozellike rahim bölgemde ağrı sancı hissettim hemde çok zorlandım adet samcisi gibi 10 15 saniye surdu ara ara 2 3 gün boyunca
Valla canim insan hamile kalmak isteyinc3 herseyi belirti saniyo ama oyle degil akişina birak inanıyorum mucizen yakin

Bnmde esimde yada bende bi sorun yoktu ama olmuyordu catlama ignesiyle ilk denememde tuttu o ay civanpercemi 10 gun kadar ictim sabah aksam
Çatlatma iğnesi neye göre yapılıyor, nasıl kullandınız civanpercemini

Neye göre yapılıyor çatlatma iğnesiyle ilgili bir bilgim yok kendiniz mi uyguluyorsunuz?
Evet doktor uygun ilacı ve dozu ayarliyo günlük belirlediği dozda göbekten vuruluyo saatinde yapmanız lazım sonrasında kontroller oluyo alttan takiple yumurtanın gelistimi diye bakiliyo yumurta büyütmek için yani bu tedavi sonra istenilen büyüklüğe gelince çatlatma denen iğne var onu uyguluyosunz ben hep kendim yaptım . İğneden genelde 36 saat sonra ve gün aşırı ilişki oneriyo 1 hafta boyunca 14gun sonra test yapiliyo gebelik oluşmuştu diye bukdr

X