hamile kalmak için yediklerinize dikkat edin

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
kızlar şu an seda sayanda hamileliği kolaylaştıran yiyecekleri söylüyorlar.
hemen bakın isterseniz.
bakalım yetişemeyenlerede burdan yazalım.
üm arkadaşlarımıza yardımcı olalım.

sarıbocuqümm canım ne güzel hemen açmışsın başlık şimdi gebeliğe yazıcaktım heheh:)Bende kanalD izliyordum dr verdiği diyet listesini yazıcaktım bebiş için hehehe tesadüfe bakŞeniz

kavun,portakal,brokoli,mercimek,balık,şeftali,muz,fındık..
izleyenler sizde yazın kızlar..

evet bende seyrediyorum,kepek ekmeği,yoğurt,bal,yulaf ezmesi,kavun,lma,şeftali,portakal,muz,soya eti,mercimek,prinç,badem,fındık,havuç,domates,brokoli,karnıbahar ve brokoli bunları not aldım,listeyi de merakla bekliyorum,onu da burdan yazarım.

:uhm::sm_confused:sağolun kızlar zaten bunların birkaçı hariç hepsini yiyoruz....:çok üzgünüm:

ben de izledim bu yiyecekleri genel olarak verdi ama aslında kan tahliline göre kişiden kişiye değişiyormuş.özellikjle B vit. ve demir yumurtaların tutunmasını sağlıyormuş

sanırım başka kanala bakayım derken kaçırdım tam da listeyi alacaktım senağlama yarın belki yine çıkabilirler ...

hımmmmmm sağolun kızlar, aydınlattınız bizi,
ben de karpuz ve nohut diye duymuştum, erkekler için de kabak çekirdeği....

ben de izledim bu yiyecekleri genel olarak verdi ama aslında kan tahliline göre kişiden kişiye değişiyormuş.özellikjle B vit. ve demir yumurtaların tutunmasını sağlıyormuş

çok genel söylemişler ya b vitamini demişler ama bunun b1 b2 b3 ....b12 ve herbiri farklı gıdalarda bulunuyor o zaman eczaneden gidip b komleks vitamin almazk lazım herhalde:1rolleyes:

X