Hamile kalmak için stresle nasıl başa çıkılır

emder

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
26
22
30
Merhaba hanımlar 2 senelik evliyim 1 senedir cocuk istiyoruz. Hormon testi verdim ve amh 1 çıktı daha sonra rahim filmi çektim o temiz çıktı doktorum amh tek başına gebeliğe engel olmayacağını söyledi çünkü yumurtalıklarım iyi durumda. Stres yapma dedi. Ben o ay stres yapmıyorum iyi hissediyorum ama afet belirtilerim başladığı an başlıyorum aglamaya elimde olmuyor. Kimseye icimdekileri anlatamiyorim cunku stres yapma diyip duruyolar. İyide ben ay başı stres değilim adet belirtim başlayınca stres oluyorum sadece. Neler önerirsiniz stres icin.

Bende aynı durumdayım o kadar stres yapıyorum ki. Ama ben iki kez kaybettim bebeğimi hamile kalırsam ve yine aynısı olursa diye stres yapıyorum. Gerçekten o kadar zor bir durum ki. Allah yardımcımız olsun

Bende aynı durumdayım o kadar stres yapıyorum ki. Ama ben iki kez kaybettim bebeğimi hamile kalırsam ve yine aynısı olursa diye stres yapıyorum. Gerçekten o kadar zor bir durum ki. Allah yardımcımız olsun
Çok şükür sen en azından kalmışsın onu rahatlığı bile bir tık farklıdır diye düşünüyorum. Rabbim tekrar sağlıkla nasip etsin ve kucağına almak nasip olsun. Yani insanlara derdimi anlatıyorum stres yapma diyorlar ama elimde değil ki düşünmemek. Şu an adet belirtilerim var ve oturmuş ağlıyorum.

Teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ama şunu da söyleyeyim ağlamak hiç biseye fayda etmiyor lütfen ağlamayın ve iyi düşünün. Ben hamile kaldığımda büyüklerim hep kötü düşünme kalbini bozma diyorlardı. Sizde kalbinizi bozmayın hep dua edin. Ve ne zmn konuşmaya ihtiyacınız olursa bana yazabilirsiniz ben anlarim sizi. Nolur kendinizi üzmeyin artık.

Ben de o yüzden buraya üye oldum çünkü çevremdekilere anlatıyorum stres yapma deyip geçiyorlar. Kalbimi bozmamak için elimden geleni yapıyorum dua ediyorum bu bir sınav bir imtihan diyorum ama adet belirtilerin başladığı an bir umutsuzluk çöküyor içime

Benide anlamıyorlar ve en şeyi ne zmn kaynanamgile gitsek sürekli bak filanin çocuğu olmuş yok şöyle yok böyle. Eşimde hiç bişey demiyor annesine sürekli şey yapıyorlar ama işte insanın en iyi dostu yine kendisidir bence. Lütfen sıkmayın canınızı ve konuşmak istediğinizde yazabilirsiniz. Bu arada kaç yaşındasınız nerelisiniz

Sizde hep yazabilirsiniz. Ben 29 yaşındayım 2 senelik evliyim ama 1 yıldır istiyoruz. Bu bir imtihan Rabbim inşallah feraha kavusturur bizleri. Siz kac yillik evlisiniz degerleriniz normal mi kayıplar icin doktorunuz ne diyor

Sizde hep yazabilirsiniz. Ben 29 yaşındayım 2 senelik evliyim ama 1 yıldır istiyoruz. Bu bir imtihan Rabbim inşallah feraha kavusturur bizleri. Siz kac yillik evlisiniz degerleriniz normal mi kayıplar icin doktorunuz ne diyor
Ben 20 yaşındayım ve iki yıllık evliyim. Rahim şekil bozukluğu var doktor ondan dolayi surkeli düşük olduğunu söylüyor. Maddi durumlardan dolayı da henüz tedavi olamadım maalesef

Ben 20 yaşındayım ve iki yıllık evliyim. Rahim şekil bozukluğu var doktor ondan dolayi surkeli düşük olduğunu söylüyor. Maddi durumlardan dolayı da henüz tedavi olamadım maalesef
Cokk gencsin Rabbim yardımcın olsun inşallah tedavini olabilir ve saglikla yavrularinu kucagina alirsin. Ya ben cok duyuyorum cok imkansiz cok zor diyip gene doğal yolla gene kalan. Rabbim istediği vakit nasip ediyor tum imkansızlıklara rağmen sadece sabretmen gerekiyor ama insan oğlu işte hemen olsun istiyoruz

Amin inşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Geçenlerde bi söze denk gelmiştim çocuk size siz hazır olduğunuzda değil ihtiyacınız olduğunda gelir diye. İhtiyacım olduğuna o kadar eminim ama Allah'ın bir bildiği vardır deyip susuyorum içime atıyorum. Hayırlısı ile en kısa zamanda da olur.

Maalesef onun rahatlığı bir tık farklı değil. Bebeğini kaybetmiş bir anne adayı olarak söylüyorum ki, o acıyı yaşayacağıma daha fazla bebek olsun diye uğraşsaydım keşke. Olmasaydı ama acısını yaşamasaydım

Bende aynısını diyordum. İlk kürtajımı oldum Rabbim kimseye yaşatmasın diyordum ikinci kez yine kürtaj oldum. Rabbim tekrar göstertmesin o acıyı yaşatmasın inşallah

Rabbim sabır versin. Doğru insanoğlu çok garip o an ne yaşarsa en büyük dert olmuş gibi düşünüyor. Ama dertten büyük dert var. Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…