hamile kalmak için nelere dikkat etmeleyiz

yumurtanın erkeklere zarar verdigini ilk duyuyorum gerçekden çok ilginç ama benim eşim hergün yumurta yiyo çok seviyo

valla arkadaşım bende yumurtanın zararı olduğunu ilk defa duydum beniim babam günde 5 tane yumurta kesin yerdi hatta fazlası var eksiği yok yumurtaların sayısında ama annem 2 doğum yapmış 1 düşük 12 tane bebek aldırmış yumurtanın zararı varsaydı benim babama nasıl zarar vermemiş anlaamadım ben bu işi :bbo:

KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAYLAŞTIRIR jeyyarSAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. OLAY OLURjeyyarNANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.

kafamçokarkadaşlar erkeklerde ki yumurta yenmemesi gerektiği benimde kafamı karıştırdıkafamçokkarıştı

ben yumurtanın erkeklere faydalı geldıgını duymustum caım sen bu bılgılerı hangı kaynaktan aldın yanlış bısey yapmayalım a.s.

ben yumurtanın erkeklere faydalı geldıgını duymustum caım sen bu bılgılerı hangı kaynaktan aldın yanlış bısey yapmayalım a.s.

canım ben bu bilgileri,İngiliz BBC kanalı, uzman doktorlar tarafından hazırlanan “çocuk sahibi olma reçetesini'' yayınladı haberiyla hürriyet gazetesinden aldıma.s.

X