hamile kalmak için nelere dikkat etmeleyiz

sadolin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
142
0
42
anne adaylarının hamile kalmak için dikkat etmesi gerekenler şunlar:

* Ekmek, makarna, patates, düşük yağlı süt, yoğurt, peynir, yumurta, balık ve kırmızı et tüketmekten vazgeçmemeli...

* Margarin, krema, çikolata ve kolalı içeceklerden kesinlikle uzak durmalı.

* Baba adaylarının ise içerdiği ağır metaller nedeniyle sperm sayılarını düşüren deniz ürünlerinden ve yumurtadan uzak durması gerekiyor.

arkadaşlar hamile kalmak için daha başka neler dikkat etmemiz gerekio bilenler varsa yardımlarını bekliorum:1hug:

yumurtanın erkeklere zarar verdıgını ılk defa duyuyorum.cok ılgınc geldı.bundan sonra esıme yumurta yedırmem..kafamçokkarıştı

yumurtanın erkeklere zarar verdigini ilk duyuyorum gerçekden çok ilginç ama benim eşim hergün yumurta yiyo çok seviyo

hamile kalmak isteyen kadınlar günde bir bardak tam yağlı süt içmeli veya dondurma yerlersedaha çabuk hamile kalıorlarmış:1shok:

hamile kalmak isteyen kadınlar günde bir bardak tam yağlı süt içmeli veya dondurma yerlersedaha çabuk hamile kalıorlarmış:1shok:
vala ben dondurmayı çok yiyorum ama hala hamile kalamadım:1no2: eşimde yumurta çok yiyor hııı anladım ters tepiyor ben dondurmaya devam ama eşime yumurta yasak Kötü Kazenhiç adil değil ama ne yapalım katlancaz artık:roflol:

belanaycım umarım eşin yumurtayı kesince hemen hamile kalırsın o da böylelikle yumurtadan fazlauzak kalmamış olur hem:icecream:

canım ben şimdi patates makarna süt ve peynir yiyemicekmiyim anlamadım:1shok::sm_confused: çünkü çok seviyorum ben herzamanda yediğim şeyler benim eşimde yumurta sever napcaz şimdi dondurmanaın ne gibi artısı var ben onuda severek yerim ama yiyeceklerle bebişin ne alakesi var yawwCADIARZU:asigim:

süt ürünlerinin içindeki galaktose denilen madde yumurtlama fonksiyonunu arttırmaktadır.bol miktarda süt,süt ürünü yoğurt tüketin kıslar.hepimiz hamiş kalalım inşallah

belanaycım umarım eşin yumurtayı kesince hemen hamile kalırsın o da böylelikle yumurtadan fazlauzak kalmamış olur hem:icecream:
bu gidişle adam yumurtanın ne olduğunu unutacak:1closedeyes:bundan sonra ben hamile kalasıya adamın karşılaşacağı tek yumurta benim yumurtalarım olacak anlaşılan:roflol:

kızlar süt gerçekten çok faydalı bunu doktorlarda öneriyorlar sütü sevmeyen biri olarak ne kadar durum vahim olsada kendimi zorlayıp bundan sonra içeceğim hem sadece hamile kalmak için değil osteoporoz içinde faydalı içmek lazım için için

ewet patates bende duymuştum yenmiycek diye...süt ewet yumurtlamayı kolaylaştırıyormuş

güzelim merak etme makarna süt patetes yumurta bunları yiyebilirsin sade kolda falan uzak durcaksın bide eşin çok yumurta tüketmiycekmiş yumurta erkeklern sperm sayısını düşürüyomuşsüprizzzzz

Bende geçen bi yerde patates yemeyin diye okumuştum kafam karıştı bak şincik, araştırayım bi yazarım burayada kızlar. Paylaşımlar için teşekkürler!!

sende bi araştır bakalım patetesi canım belki kızarması dokunuodur haşlamsı iyi geliodur bilmem :sm_confused:

bu yumurta işne takıldım.yumurtada çinko var ve çinko da erkekte sperm üretimini sağlayan en önemli maddelerden.erkek yumurta yemezse bu nasıl sağlıklı olur.
bide ben vu bilgiyi öğrendiğimden beri eşime hergün çiftyumura yediriyodum.bu konuyu araştıralım kızlar.iyi bişey yapalım derken daha çok zarar vermeyelim

arzuhalim nerdesinnn...yakalamaya çalışıyom seni ama sen kaçıyon....bi sabitle kendini..nerde olduğunu bileyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…