Hamile kalmak için neler yaptınız/yapıyorsunuz??

ayparcasi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
126
0
Kızlar merhaba;
Hamile kalmak için neler yaptınız yada yapıyorsunuz..birbirimizi bilgilendirebilr miyiz?:98:

cnm bir sürü yontem var ateş ölçme var yumurtlama tarıhı hesaplama var ama bn yumurtlama tarıhı hesaplıyorum meselaa adetlerı düzenli olan herkes ypabılır

tamam da düzenli değil işte benim:) üstelik internetteki hesapalamaya tarihleri girince 35 günden fazla olduğu için hesaplanmaz diyor:)

Kızlar merhaba hamile kalmak izin eşime 1 kaz keçiboynuzu kürü içirdem ben incir kürü yaptım 3-4 kere soğan kürü yaptım su kaynatım buharına uturdum her türlü ot çöpü içtim bende çikolata kisti var doktorum gebe kalmana engel değil dedi ama 2 yıldır kalamadım şimdide adaçayı içiyorum umarım faydasını görürüm

merhaba;biz bir kac ay kendimiz denedik ben hesaplamaya calistim yumurtlama gunlerimi ama olmadien sonunda ovulasyon testi aldim o ay hamile kaldim..

merhaba;biz bir kac ay kendimiz denedik ben hesaplamaya calistim yumurtlama gunlerimi ama olmadien sonunda ovulasyon testi aldim o ay hamile kaldim..

canım merhaba ben de çok düzenli adet olurum 30 günde bir
internetten hesaplatıyorum son 3 adet tarihimi yazıyorum o bana çıkartıyor yumurtlama günümü ve gebelik ihtimalinin yüksek olduğu günleri
ama henüz başarıya ulaşamadım
ovulasyon testi alsammı acaba diye düşünüyorum sen hangi markayı kullandın eczaneden mi temin ettin internetten daha uyguna gelebiliyomuş bilgi verirsen sevinirim..

:94:
merhaba;bende internette hesapliyordum 4 ay oyle denedik ama olmadi.bence al canim birde oyle dene ben eczaneden aldim markasi (my test) icinde 7 tane var,bazi markalar cok pahali bir kac tane eczaneye sordum hep degisik fiyatlar soylediler bende en sonunda bu markayi aldim digerlerine gore cok cok uygun gelmisti fiyati.icnde 7 tane vardi 4 kullandim 3 tane kaldi isterseniz yollaya bilirim hediye 2012 de son kullanma tarihi bitiyo artik isime yaramaz en azindan birileri faydalansin..umarim yardimci olabilmisimdir:94:

çok teşekkür ederim çok naziksin ben de işte martın 2 sinde adet olmam gerekiyor gün sayıyorum bugün çok halsizim başım dönüyor sürekli yoruluyorum sanki çabucak, biraz kasıklarım ve bel ağrım var ayrıca sol kalçama vuran bi ağrım.. ben doğuştan yarım rahimliyim bu arada ve yeni öğrendim daha bu ay rahmim sola doğru gelişmiş ve sadece sol yumurtalığımla sol tüpüm varmış onlar gayet sağlıklı imiş buna da şükür :) şimdi kalçamın sol tarafında da ağrım olunca acaba hamişmiyim diyorum :) o tarafa doğru baskı yapıyo olabilir.. bu ay bi geçsin bakalım ne olucak ben marka ismini not alıyorum gerekirse bidahaki ay alıcam mutlaka..

hadi bakalim adetine az kalmis yakinda belli olur; insallah hamilesindir hayirlisi ile guzel bi haber duyariz kendini uzme rabbim istedikten sonra bebegin seninle olur.benim adetim gectikten sonra baslamisti belirtiler ondan once birsey hissetmedim oluruna birak fazla dusunme biliyorum insanin elinde olan bisey degil ama rahat ol herseyin hayirlisi

merhaba canım
nasıl kullnaıdlığını da anlatabilrmisin rica etsem bugün almk istiyorum gerçi şubat 11de regl olmuştum ama ne yapsam bilemedim

bendede pko var kılzar 4 ayda bir adet oluyorumdesem yeridir şimdi hayıt tohumu suyu içiyorum bende

ben de içiyordum ama bıraktım kasıklarıma batmalar oluyordu bir de göüslerim çok ağrıyordu bakalıms enin faydalı olacakmı

selam arkadaaşlar öncelikle Allah hepinize sağlıklısını hayırlısını nasip etsin diyorum
ben ilk zamanlarda clearblue ovülasyon testini kullanıyodum ama meğerse pko varmış bende, dolayısıyla hiçbi işe yaramadı
sonra 1 yıla yakın glucophage + doğum kontrol hapı kullandım, kilo verdim değerlerim düşünce de klomeni ilk kullandığım ay Allaha şükür bebişimiz geldi
şifalı bitki, soğan suyu ve hiç kullanmadım bu süreçte, doğru mu yanlış mı bişey diyemem ama ben kullanmadım işte
şu an 7. ayımdayım hayırlısıyla kızıma kavuşmak için gün sayıyorum

ilişkiden sonra hiç kalkmadım. altıma yastık koydum. rahat oldum. kendinizi sıkmayın. oluruna bırakın. bi de fitil ve antibiyotik kullanmıştım ben. iltihap vardı. ertesi ay hamile kaldım. bugun öğrendim. darısı başınıza

merhaba ben de katılabilir miyim size?bu arada bebişn hayırlı ve sağlıklı olsun.uğur getirsin sizlere.yumurta taibi yaptırdın mı nasıl oluyor o iş?bi de en önemlisi çatlayıp çatlamadığına bakıyolar mı çk sordum galiba:18:

canım adet olsaydım 3. günü doktora gidecektim. yumurtalıkların çalışma düzenine hormon seviyesine bakacaktı. ama gerek kalmadı. bana yumurtalıkların temiz oldugunu kist vs olmadığını söylemişti. tşk ederim allah sizlere de yaşatsın

sağol canım benim de 4.5 yaşında çoook güzel bir kızım var bugün adet oldum hayırlısıyla nisan başı gibi 2.yi istiyorum.çalıştığım için doğumun olacağı ay çk önemli bu yüzden nisanda hamile olmalıyım ondan sormuştum canım

öncelikle tebrik ediyorum dasilvadido.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.pko vardı demişsin.adetlerin düzensizmiydi urdan mı anladın yoksa sadece doktor kontrolünde mi?bend şüpheleniyorum da.acaba mı diyorum.yanaklarımda sebepsiz akneler çıkıyor.adetlerim 30 günde bir oluyor ama bilemiyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…