Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar aradımm hastaneyi kan testi yapmıolarmış kanama vs gibi bi durumda yapıolarmış

Kızlar aradımm hastaneyi kan testi yapmıolarmış kanama vs gibi bi durumda yapıolarmış
Canım yakinsa eğer bence direk gitseydin doktor istedikten sonra onlar yaparlar zaten danışma nerden bilcek. Sen gittinmi başım dönüyor miden cok kötü kasik agrim var adetimde gecti de bak nasıl yapıyorlar

Canım yakinsa eğer bence direk gitseydin doktor istedikten sonra onlar yaparlar zaten danışma nerden bilcek. Sen gittinmi başım dönüyor miden cok kötü kasik agrim var adetimde gecti de bak nasıl yapıyorlar
Ay guldurdun beni yaa... Yalan soylemek istemiyorumm canım yaa.. Sabah yapcam idrar testini.. Sabah paylaşıcam bakarsınız tmm mı.

Cnmm sabah aksam 1er tatli kasigi yiyorum:) biraz zor oluyo ama duzenli yemeye calisiyorum 3.gun bugun sanirim :) senin nasil gidiyor? Bir de incir yiyorum ayrica gunde 2 tane.
Evet canım aynen bende o sekilde pes etmek yok valla son 1 hafta kaldi. Senin kasiklardada hareketlenme başladımi

merhaba kızlar biz seneye bebiş düşünmeye karar vermıştikki kistim için doktra gideyim dedim
doktorda bana hemen hamile kalman gerektigini söyledi. bu ay korunmadık gerçi tutmamıştır diye düşünüyorum
bi kac gundur sadece aksamları midem bulanıyor oysaki hamişlerin sabah bulanır :)
muhtemelen mideyi üşüttüm bata da daha azcık var
Kimsenin kucaıg boş kalmasın

cnm yumurtlama tarihlerini gozlemledin mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…