Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cnm ümidini itirme...sadece 2 kez oldu..biri yum.ertesi günü diğeri de yum.3 gün sonra..allah nasip etsin yeter .benim de hiç ümidim yoktu...inşşş.tutmuşşturr :)
ay gercekten mi canimm sizin boylemi olmustu.Allah verecek olduktan sonra her sey bahane aslinda......

Kızlar benim adet sancıları yavaş yavaş qelmeye başladı ya offf

Ne bilim cnm ya niyeyse tüm umudum qitti bi anda bari bebişim yoksa hemen qelse şu adette daha fazla kafa yormasam
su kafamizi niye takiyoruz bizzz yaaaaa. zor bir surec ama yapacak bir sey yokk Sabir cok onemli. vucudunu cok dinleme. olursa olur diye bak.

su kafamizi niye takiyoruz bizzz yaaaaa. zor bir surec ama yapacak bir sey yokk Sabir cok onemli. vucudunu cok dinleme. olursa olur diye bak.
Bebeqm bu çok deqişik bi duyquymuş ya benm çocukluqumdan beri en çok istediqim şey anne olmak daha korunmayı bırakalı 3 ay oldu ama ben düşünmekten delircem ya olmassa diye kafamıza çok taktıqımızdan olmuyo ztn ya ben bebeqimi istiyoruummm qel artık annecim

canimm doktora gittin mi sen. benim en buyuk korkum tuplerim kapaliyds yumurtlaiklarim calismiosa diye oluyorum korkudan. doktora gidecegim tum cesaretimi toplayip ama annemde yanimda olmasi gerek mueyeneden cok tirsiyorum genel olark muayene olmak istiorm sen de sabirli ol gelckler bekliolar bizi cennettr

Oyyy ölürüm ben onaaa insanın içinde daha varlıqı bile olmadan sevqisi olurmu yaa :)) yok cnm qitmedm ilk evlendiqim ay ilişkide kasıklarım batıyodu qittim kist varmş ama ilaçla hemen erir küçük dedi dr ilişkiye qirme iki hafta dedi biz ertesi qünü qirdik sonrası ztn hastanede bitti kist batlamş bi aqrıyla qittimki ben sormaa aqlaya aqlaya o qün hastanede yattm ertes hafta özele qittim yani qittiqim dra kist yok qitmiş dedi bende dedm patladı tm bi ay snra bi daha qel kontrole dedi qitmedm ama yani hiç çocuk için qitmedm qtmem qerekiyo muki?

bence gitmek gerekiyor hormanlarina falan bakiliyor yumurtaliklarina bakiliyor rezevri nasil falan die onceden onlem aliniyo ben gec kaldim ya 6. ayimiz olck. korkunun ecele faydasi yok. ama burda hic bi yeri bilmiorm oyuzdende gidemiorm gitsem esimde gelck bende pko var minicik esim bilmio bilse kafasina takar zaten takintili bide onla ugrasamam

kendisinin varikoselini unutup benim minnacik polikistik overime takar. senden olmuomus falan der. ozaman cok sinirlenirim. oyuzden. esegin aklina karpuz kapugu dusurmeye gerek yok

☺kiz bayiloyorum sana ya sikintimi unutup gülüyorum valla nerde oturuyosunda bi yer bilmiyon sen hem ögrensin nolcak o gebeliğe engel bişey değil ki bendede vardi bi ay doğum kontrol hapi kullandim geçti

☺kiz bayiloyorum sana ya sikintimi unutup gülüyorum valla nerde oturuyosunda bi yer bilmiyon sen hem ögrensin nolcak o gebeliğe engel bişey değil ki bendede vardi bi ay doğum kontrol hapi kullandim geçti
y ben kyserliyim cnm ama gecn sene evlendk 7 aydir denzlide yasiyoruz esim burali. kimseyi de tanimiorm. kiz ole deme esim varya acayip takintili supeci olduruo beni bu halleri bazen bogasim gelio kafasina takar beni cenesiyle oldurur Allah muhafaza

y ben kyserliyim cnm ama gecn sene evlendk 7 aydir denzlide yasiyoruz esim burali. kimseyi de tanimiorm. kiz ole deme esim varya acayip takintili supeci olduruo beni bu halleri bazen bogasim gelio kafasina takar beni cenesiyle oldurur Allah muhafaza
Ayy valla bizim ortak noktamiz çok ☺ bende her doktora gidip geldigimde birsürü soru soruyo oda yetmezmiş gibi sürekli demek o yüzden olmuyo diyo bu düşükten dr onu sorumlu tuttu spermleri az yada gücsüz demekki dedi bizim beyefendide bana kizdi test vermeye gitmemek için benide gndermicekmis artk dr a ☺

erkek milleti iste canim. kendinde skrun olmasa ben de olsa sorun bana neler der biliyorum huyunu onuun. Allah diline dusurmesin. ee gururuna dokunuyo demekki seni de doktora gondermek istemiyo :) sen nerde oturutorsun cnm? esinin ve senin yasin kacti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…