Hamile kalmak için Hüvallahü'l-hâlikul-bâriü "O yaratandır ve yoktan var edendir"

59 okumuştum yazamadan bitmiş . Okuyan herkesin ağzına sağlık arkadaşlar Allah isteyen herkese bu ay bebek sahibi olmayı nasıp etsin inşallah tez zamanda sağlıkla hamile kalmayı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Amin canim Amin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım diğer gurupda regl de okunmuyordu burada okunur demişsin kafam karıştı
Aynı dua mı canim benim araştırdığım sitelerde yazmıyordu canim açıkçası zikir olarak çektiğimiz şeyleri hatta ihlas,Fatiha Ayetel Kürsi bunları bile adetli iken okuyabiliyorum bir çok hoca bu şekilde söylüyor hatta ben ihlas grubuna katılmıştım söylemiştim öyle içime sinmiyor demosti bir arkadaş tabiiki abdestli en makbul olanı ama adetli iken de okuyabiliyoruz

Devam etmek isteyen arkadaşlar olursa sizler devam edin canlar diğer dualarım arttı okuyamıyorum hem sayı olarak az hemde okuması kolay devam etmek isterdim ama çok okuyamıyorum birde okumayip listeden çıkardığım arkadaşlar oldu sanki haklarına girmiş gibi hissettim üzüldüm ☹️ devam edelim diyorsanız edelim ama çok fazla okuyamam artık

X