Aile Planlaması Hamile kalmak icin en etkili yolu ne ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bunda dalga gececek ne var anlamadm annelik cok zor bsey ve denemelerime ragmen olmuyo bn caresizlikten kndimi sze doktm sz de dalga gectnz halimden anlayan yokmu
Ben anladım seni canım herkes bir dalga havasında ama yaşamayan halinden anlamaz.bende 1 senedir deniyorum ama olmuyor bu aya rtik doktora gittim aşama aşama Problem olabilecek konularla ilgili testler yapıyor doktorum.mesela önce genel muayene yaptı sonra ayrıntılı ultrasonla bakıldı. Adetin 3 günü gidip hormon testi için kan vericem orda da nie sıkıntı yoksa röntgen çekilip tüpleri açık mı diye bakılacak. Ne kadar zamandır deniyorsum bilmiyorum ama mümkün olduğunca kendini sıkma. Seninde benim gibi 1 sené falan olduysa bir doktora görün. Belki hiçbir problemikız yok ama olmadıkça stres yapıyoruz o yüzden olmuyor. Kimbilir.doktor dışında ne yapabilirsin. Yumurtlama günlerini takip et.o günler dışında hamile kalmanın imkansız çünkü. Ortalama olarak bir sonraki adet tarihinden 14 gun once yumurtluyor kadın ama kişiye göre değişir bu.bunun için ovulasyon testleri var.bir çok kişi bu teslerin faydasını görüp hamile kalabiliyor ama malesef bana net bir cevap vermedi bu test. Ama sen bir dene istersen.umarım en kisa zamanda Rabbim bize de hayırlı sağlıklı evlatlar verir.bakma sen şu dalgalı tiplere.
Son olarak doktorum ilişkiden sonra belini altına yastık koyup yarım saat falan kalkmami ve o gece banyo yapmayıp sabah yapmamı söyledi.

Oncelikle temiz sut emmis bi leylek bul. Sonra ona guzel bi dille siparis ver ki akilli cocuk getirsin yolda zedelemesin kirilacak esya muamelesi yapsin. Sonra bekle. Leylekle gelen sepetin icinde cocuk olacak. En iyi yol bu bence.

Doktora git canm kafana göre yapinca diger hormonlar bozuluyo..Mesela ben tiroid icin dereotu yiyodum gebe kalim diede incir sora noolduu prolaktinim tavan yapti hersey herkeste ise yaramiyo

Konun GERÇEKSE eğer, konuya giriş böyle olmaz, açıklayıcı soru sorulur.. KK de doktor önerileri, jinekoloji sayfaları var.. Bütün cevaplar orada var aslında.. Burada şunu ye bunu iç, şöyle yap böyle et kimse demez.. Birde eşinde dr a gitsin, sperm dna vs baktırtsın.. Sorun sendede olmayabilir.

1Sne oldu hcbi sorun yok bndn snra evlenen btn arkadaslarm hamile
Canm hralde cpk stres yapiosun ama konuyu buraya acma insanlarin derdini anlamaktan cok dalga gecip sacma sapan yorumlar yapılıyor geneli boyle

-yea konu sahibi derdini paylaşıyor dalga geçmeyin çok ayip.

Diyenlere ithafen:

Anne olmayı düşünen, bir canlıya her turlu eğitimi verecek olan, hatta kendini ifade etmeyi bile öğretecek olan kişi bir zahmet kendini nasıl ifade etmesi gerektiğini bilsin. Derdini anlatacak kadar yeteneği olsun. Ben dalga geçecek herhangi bir şey yazmadım lakin dalga gecseydim dahi haksız sayilmazdim.

Bırakın su mağdur edebiyatını yahu. Çocuğun ilk öğretmeni annesi. Kendini ifade etmekten, derdini doğru şekilde anlatmaktan aciz bir kadın anne olmadan önce biraz daha düşünmeli.

Buraya annenin ölmesi ile ilgili bir konu açılsa ve "annm oldu of ck ktym bn mafoldumm" yazarsa bir zat, onunla dalga geçilir. Acisina saygı falan da gosterilmez. Kimse de göstermek zorunda değil. Kimse kadınlardan freud'un gelişim teorilerini hatmetmesini beklemiyor. Altı ustu kendi dilinizle kendinizi ifade edeceksiniz. Bunu da yapın artık ya. Yeminle sinirleniyorum.

böyle bir yol yok.Allah verirse oluyor o kadar basit..dua edebilirsiniz sadece
ama ben şunu yapınca hamile kaldım diyenlerede çok takılmayın Allah nasip etmese yine olmazdı.

Kafana takmamakla baslayabilirsin ardindan gün aşırı sevişme
Sağlıklı beslenme
Baba adayına sabahları bir kaşık keçi boynuzu özü
Anne adayına bol morel
İlişkiye biraz renk
Ve mutlu son .. hamilesiniz Tebrikler

Soru sormayı öğrenirsen dalga konusu olmazsın. Bu soru mu şimdi ? Anne olmak için ne yapabilirim dersen sevişin derler. İnsan biraz açıklama yapar. Doktora gittin mi ne dedi. Ne kadarlık evlisin gibi. Sorun tam olarak ne doktor ne dedi.

Anne olmak icin ne yapabilirim yardım edin

Esinle bir kadin dogumcuya gidin.sana hormon testleri yapilir.rahim filmi cekilir.esinede sperm testi yaparlar.eger bir sorun varsa erkenden tedavine baslarsin.eger bi sorun yoksa dua etmekten baska yolu yok.nasip kismetten otesi bos.insallah hayirlisiyla hamile kalirsin en yakin zamanda

böyle bir yol yok.Allah verirse oluyor o kadar basit..dua edebilirsiniz sadece
ama ben şunu yapınca hamile kaldım diyenlerede çok takılmayın Allah nasip etmese yine olmazdı.
Kesinlikle bende boyle dusunuyorum.Allah verirse olur.zamani ona bagli.misal ben.adetlerim gúnu gunune olur.hic bir saglik problemim yok hepsine bakildi.ne kist ne akinti ne iltihap var.kocamada bakildi.genetik testlerim yapildi.ama ilk bebegimin kalbi durdu.ikincisi dis gebelik oldu ameliyatla sag tup gitti.benimde arkadaslarim ikinci cocuklarini dogurdular.ben daha bitane olmadi.nasipppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…