Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Yarin yeni duamiz baslayacak yeni duaya kimler katilacak diye sorarim arkadaslar da yazar ben de bu kisiler icin bu duayi okuyoruz derim katilima gore bazen 2 bazen 3 gun surer bir dua takip etmeniz okuduktan sonra mutlaka okudum yazmaniz gerekir
Ben de katılmak istiyorum izninizle, uygulama hakkında yardımcı olur musunuz ?

Yeni duamiz
YA MÜTEKEBBİR C.C
***Sonsuz büyüklük ve azamet sahibi.Mahluka ait sıfatlardan münezzeh demektir.Büyüklenme hakkına sahip olan tek varlık,her şeyi yaratan ve hükmeden,her şeyin sahibi olan Allah’tır.

Kimler katılıyor

Yaa katılmayı cooook isterim ama ev tasicaz yarın okuyamam herhalde canım fırsatım olmaz ama dualariniz da bu kardesinizide unutmayın lütfen

Okudum dua ettim
Sizi bir tek nefisten (Âdem'den) yaratan, (gönlü) onunla huzur bulsun diye eşini de O'(nun özünden/cinsi)nden var eden O'dur. (Âdem) eşi (Havva) ile birleşince o hafif bir yük yüklendi (hamile kaldı), bir müddet bununla geçti. (Gebeliği) ağırlaşınca ikisi de, Rab'leri olan Allah'a: "Eğer bize düzgün/kusursuz bir çocuk verirsen andolsun ki, mutlaka şükredenlerden olacağız" diye dua ettiler.

A'raf Suresi – 189

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…