Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Hepinizden Allah razi olsun dua kardeslerim:KK200:
Bu arada yeni zikrimizi ptesi baslatalim katilim az hem de haftasonu bazilarimiz icin zor oluyor ben zaten sehir dışına çıkacağım internet cekmez takibini yapamam kimseye haksızlık olmasin.Ama bos durmak yok bol bol Rabbi hebli mines salihin okuyoruz

Buraya bir dua birakip iyi haftasonlari diliyorum size

Hz Adem hatasından dönerken hangi isminle sana yakardı da sen onun tövbesini kabul ettiysen, işte o ismin hürmetine... Hz İbrahim ateşe atıldığında hangi isminle sana seslendi de ateş soğuk ve selametli olduysa, işte o ismin hürmetine... Hz İsmail kesilirken hangi isminle sana yalvardı da sen onu kurtardıysan, işte o ismin hürmetine... Hz Yusuf hangi isminle senden yardım diledi de sen onu kuyudan çıkardıysan, işte o ismin hürmetine... Hz Yakup hangi isminle sana ağladı da sen onun gözlerini açtıysan, işte o ismin hürmetine... Hz Eyüp hangi isminle seni andı da sen onun yaralarına merhem olduysan, işte o ismin hürmetine... Hz Musa hangi isminle sana sığındı da sen denizleri önünde ikiye açtıysan, işte o ismin hürmetine... Hz Muhammed hangi isminle sana yakardı da sen ona mağarada dost olduysan, işte o ismin hürmetine bana bir evlat nasip etmeni istiyorum Allah'im kucağımi bos bırakma ...

Kızlar bebek sahibi olabilmek icin hergün abdestli bir sekilde kenzul ars ve ismi azam dualri cok onemliymis ve denenmistr hic kesmeden hergun kadın ve erkek okumalıymis bebek olana kadar

Okudum dua ettim

“Onun duasını da kabul buyurduk ve ona Yahyâ"yı armağan ettik. Eşini de kendisi için ıslah ettik (çocuk doğurmağa elverişli bir hâle getirdik). Gerçekten onlar hayır işlere koşarlar, umarak ve korkarak bize dua ederlerdi ve bize derin saygı
gösterirlerdi.” (Enbiyâ, 21/90)
Allah im Hz Muhammed s a v in hürmetine,Hz Ibrahim ve Hz Zekeriyya nin hurmetine hayirli evlatla nasiplendir.Biliyoruz ki sen OL dersen her sey mümkündür. Hamile kalmak icin bedenimizdeki engelleri kaldır. Bizi hamilelige hazırla,temizle .Eslerimize sağlık ver .Bilmediğimiz hastaliklarimiza Şafî isminle derman ver.Bize de anne olma sevincini yaşat .Özlemimizi gider yüzümüzü güldür evlat hasretiyle ,sagligimizla sınama Allah ım okuduğumuz El HaLîk c.c ismin hürmetine Ya Rabbi bize bebek ver Amin :emir_bebek::anneadayı:

Okudum dua ettim

“Onun duasını da kabul buyurduk ve ona Yahyâ"yı armağan ettik. Eşini de kendisi için ıslah ettik (çocuk doğurmağa elverişli bir hâle getirdik). Gerçekten onlar hayır işlere koşarlar, umarak ve korkarak bize dua ederlerdi ve bize derin saygı
gösterirlerdi.” (Enbiyâ, 21/90)
Allah im Hz Muhammed s a v in hürmetine,Hz Ibrahim ve Hz Zekeriyya nin hurmetine hayirli evlatla nasiplendir.Biliyoruz ki sen OL dersen her sey mümkündür. Hamile kalmak icin bedenimizdeki engelleri kaldır. Bizi hamilelige hazırla,temizle .Eslerimize sağlık ver .Bilmediğimiz hastaliklarimiza Şafî isminle derman ver.Bize de anne olma sevincini yaşat .Özlemimizi gider yüzümüzü güldür evlat hasretiyle ,sagligimizla sınama Allah ım okuduğumuz El HaLîk c.c ismin hürmetine Ya Rabbi bize bebek ver Amin :emir_bebek::anneadayı:
Ne guzel dua etmsin canimm bende bebek hasreti cekiyorum cok canimm aciyor benle birlikte evlenenlerin hepsi ikinci cocuga gebe ben hala kısır:KK43: umudumuz allah

Ne guzel dua etmsin canimm bende bebek hasreti cekiyorum cok canimm aciyor benle birlikte evlenenlerin hepsi ikinci cocuga gebe ben hala kısır:KK43: umudumuz allah
Canim nasibin seni bekliyordur elbet bir gun gelecek mucizen .Bizimle dua edip rahatlayabilirsin .Biz burda her gun 3 kardesimiz icin dua okuyoruz ve kendi adima soyleyim hep daha güçlü hissediyorum kendimi

Canim nasibin seni bekliyordur elbet bir gun gelecek mucizen .Bizimle dua edip rahatlayabilirsin .Biz burda her gun 3 kardesimiz icin dua okuyoruz ve kendi adima soyleyim hep daha güçlü hissediyorum kendimi
Sağol canimm rabbim herkese tattirisn yanliz bu aralar pek müsait olmuyorum ama yinede kildigim her namazda herkes icin dua edecem

X