Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Diğer duayı bitirdik bin şükür yasin okuyacaktim ama mazeretlendim mazeretim bitince hepimizin adına okuyacağım sizler dua bitimi için hepimizin adına birer yasin okumak isteyen olursa okuyabilir

Hergün okuyoruz değil öi? Be bir bakti var mo

Canım sizin sıkıntı da mı pko kusura bakma merak ettim

Canım sizin sıkıntı da mı pko kusura bakma merak ettim
Yok canım pko değil yani şöyle benim sol yumurtalığımbiraz yavaş çalışıyor ama sağ gayet normal ilk doktora basladigimda tiroid problemi vardı sonra peşinden gizli şeker çıktı falan filan

Ben hastayım suan bitince okuycam

Okudum.. Allah'ım hepimizin duasını kabul eylesin insallah..

Ağzına sağlık canım . Bugün bende hormon testi verdim ama kan değerlerim yüksek çıktı bazıları da cuma günü çıkacak
Geçmiş olsun canım.. insallah düzene girer degerlerin. Bende 5 senedir troid ilaci kullaniyorum.. daha tam olarak 1 yıldır normale döndü değerlerim ve halen ilaca devam.. ömür boyu kullanacakmisim

Geçmiş olsun canım.. insallah düzene girer degerlerin. Bende 5 senedir troid ilaci kullaniyorum.. daha tam olarak 1 yıldır normale döndü değerlerim ve halen ilaca devam.. ömür boyu kullanacakmisim
Dereotu öneriyorlar sabah kahvaltidan önce benim bı akrabamin 16 falan çıkıyormuş tiroidi . Ve 100 kilonun üstündeydi dereotu yemeye başlayınca tiroidi de düşmeye baslamis eskiden kilo veremiyordu şuan yaklaşık 20 kilo falan vermiş dediğim kişide yaşı 40 a yakın bende bu ara sürekli dereotu yiyorum. Zaten yüksek değildi benim ama tüp bebek tedavisinden sonra hormonlar da kafayı yedi çünkü ben çok iğne kullandım bakalım hayirlisi

Geçer insallah canim.. bu sıkıntılı günler elbet geride kalacak.. Allah'ım herşeyin hayırlısını versin..

Diğer duayı bitirdik bin şükür yasin okuyacaktim ama mazeretlendim mazeretim bitince hepimizin adına okuyacağım sizler dua bitimi için hepimizin adına birer yasin okumak isteyen olursa okuyabilir
Ben yasin ve fatiha okudum canm rabbim kabul etsin inşallah

Ben arapça okumasını bilmiyorum.. okunusundan okusam olur mu Yasin' i

C cansu_tr Cansu 40 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
E ezbaece01 Ayşe 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin OKUDU*****
T Tugce3333 Tuğce 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
Sevil5 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
B Bir umuttt34 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
S Su nehri 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
MoonfacedMom 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
M mihrimahayse 39 adet Fatiha , 313 Ya erhamerrahimin
Hanımlar hepimizin niyeti aynı hepimiz niyet ediyoruz Fatihalari bolusturdum toplami 313 yapıyor diğer duayı da 313 kere herkes okuyacak ben şuan mazeretliyim lütfen abdestli okuyalım abdestli okumayacak kişi olmasın rica ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…