Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

‘’Selamün Kavlen Min Rabbin Rahim’’ Ayetinin Fazileti
Çok merhametli olan Rab’den bir söz olarak (kendilerine) “Selâm” (vardır).

1. Yasin Suresi Kur’an’ı Kerim’in ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayeti, Yasin Suresinin kalbidir. Yasin Suresi’ni 1 defa okuyana 10 hatim sevabı olduğuna göre ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetini 1 defa okuyana 10 hatim sevabı verilir; Bu Ayeti devamlı okuyanın sevabını akıl idrakten aciz kalır.

2. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetini devamlı okuyana Allahü Teala selam verir.

3. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın, Allah’ın izni ile her kötülükten korunmasına vesile olur.

4. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayeti yemek yerken okunursa yenen yemek cennet yemeği olur.

5. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması teslimi ruhun imanla olmasına sebeb olur.

6. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın cennet hayatına hazırlanmasına neden olacağı gibi dünyada iken cennet hayatı yaşamasına vesile olur.

7. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetini devamlı okuyanlar cennetin her kapısından çağrılacaktır.

8. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması dünyanın insanın emrine girmesine vesile olur.

9. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın Esma-ül Hüsnanın sırlarına vakıf olmasına vesile olur.

10. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın hatim sevabı almasına vesile olur.

11. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın ve dostlarının hıfzı himmetine vesile olur.

12. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okuyan insan kamil olma hasletine kavuşur.

13. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetini okumaya devam edenin mükafatını idraktan akıl aciz kalır.Yani sevapı Allah’ın Rahmeti kadar sonsuzdur.

14. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın Allah’ın dostları arasına katılmasın vesile olur.

15. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin her okunması cennete bir ağaç dikilmesine vesile olur.

16. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması cennet diyarında okuyan için köşk yapılmasına vesile olur.

17. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın ruhunun doymasına ve huzurlu olmasına vesile olur.

18. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması hurilerle zevceliğe vesile olur.

19. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın sıkıntılarının yok olmasına vesile olur.

20. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın sahibi ilimi edeb olmasına vesile olur.

21. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın hatip olmasına vesile olur.

22. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın sırrı eşyaya vakıf olmasına vesile olur.

23. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması hastanın şifa bulmasına vesile olur.

24. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insann cennet ehli olmasına vesile olur.

25. ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' Ayetinin devamlı okunması insanın cehennemden kurtulmasına vesile olur.

Bir kimse ''Selâmun kavlen min rabbin rahîm.'' ayetini mükemmel bir taharet ve tam bir itikat ile sabaha karşı abdestli olarak kıbleye karsi oturarak 1479 defa okursa ve sonra Allah'tan muradını dua ve istirham ederse duası kabul olup isteği ne ise hasıl olur. Bu defalarca denenmiş tecrübe edilmiş ve muvaffakıyet hasıl olmuştur...

@ C cansu_tr Cansu
E ezbaece01 Ayşe
T Tugce3333 Tuğce
Sevil5 Sevil5
B Bir umuttt34
S Su nehri
MoonfacedMom MoonfacedMom
H Hulya2733

Az önce duayı paylaştım
selamün kavlen mir rabbir rahim
1479 kere okunacak .
ayet olduğu için abdestli okunma şartı var .
Kişi sayısına bolecegim listeden çıkmak isteyen var mı?
bilgi vermeyen kişileri listeden cikardim
Rana_murat Rana_murat
Narenciyecicegim Narenciyecicegim
A arz09
G GSeldaa
Hanımlar okumak için neyi bekliyorsunuz 2 gün süre veriyorum okumadığınız takdirde listeden cikariyorum diğer listelerde de eklemicem bilginiz olsun
[/QUO
@ C cansu_tr Cansu
E ezbaece01 Ayşe
T Tugce3333 Tuğce
Sevil5 Sevil5
B Bir umuttt34
S Su nehri
MoonfacedMom MoonfacedMom
H Hulya2733

Az önce duayı paylaştım
selamün kavlen mir rabbir rahim
1479 kere okunacak .
ayet olduğu için abdestli okunma şartı var .
Kişi sayısına bolecegim listeden çıkmak isteyen var mı?
bilgi vermeyen kişileri listeden cikardim
Canim beni cikar ben mesajini bile görmemişim allah ebeden razi olsun yinede

X