Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

174×8=1392 tüm arkadaşlara okudum.. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah..

Gecmis olsun.. Hayırlısı insallah canim.. olsun da bir sonraki ay olsun.. sen içini ferah tut..

Tüm liste için okudum. Dualarımız kabul olsun inşallah ❤

Duaların kabulü için Âl-i İmran süresi 2 nci Ayet-i Kerim çok makbul bir duadır.İsmi Âzam olduğu bildirimiştir.
Bu Âyet-i Kerim okunabilidği kadar veya esmaların ebced degerleri toplamı kadar 174 defa okunur ise duaların daha çabuk kabulüne etkili olur.
“Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm(kayyûmu).”
“Allah, kendisinden başka hiçbir ilâh bulunmayandır. Diridir, kayyumdur.”
اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ
Esmaül Hüsna geçen Hayy ve kayyum ismi şerifleri ile dua edilmiş oluyoruz aynı zamanda.
EL-HAYY;gerçek hayat sahibi, diri ve canlı olan,her şeye hayat veren,can veren.Allah(c.c) sürekli diri ve canlıdır.
EL- KAYYUM;Gökleri ve yeri,bütün mahlukatı ayakta tutan.Kur’an-ı Kerim’de pek çok yerde Allah’ın,HAYY VE KAYYUM olduğu birlikte zikredilmektedir.
Kaynak Duaları esrarı (Ayhan Yalçın)
@ C cansu_tr Cansu
@ezbaece01 Ayşe
@fabatuhan Fatma
@Tugce3333 Tuğçe
mervekocc
@ A abutruno okudu
@Gulll098 Gül
Dua sayısı 174. Yani okunacak sayı 174×7 olarak okunacak . Ayet olduğu için mazeretliyken okunmaz ve abdestli okursak daha iyi olur .

Duaların kabulü için Âl-i İmran süresi 2 nci Ayet-i Kerim çok makbul bir duadır.İsmi Âzam olduğu bildirimiştir.
Bu Âyet-i Kerim okunabilidği kadar veya esmaların ebced degerleri toplamı kadar 174 defa okunur ise duaların daha çabuk kabulüne etkili olur.
“Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm(kayyûmu).”
“Allah, kendisinden başka hiçbir ilâh bulunmayandır. Diridir, kayyumdur.”
اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ
Esmaül Hüsna geçen Hayy ve kayyum ismi şerifleri ile dua edilmiş oluyoruz aynı zamanda.
EL-HAYY;gerçek hayat sahibi, diri ve canlı olan,her şeye hayat veren,can veren.Allah(c.c) sürekli diri ve canlıdır.
EL- KAYYUM;Gökleri ve yeri,bütün mahlukatı ayakta tutan.Kur’an-ı Kerim’de pek çok yerde Allah’ın,HAYY VE KAYYUM olduğu birlikte zikredilmektedir.
Kaynak Duaları esrarı (Ayhan Yalçın)
@ C cansu_tr Cansu okudu
@ezbaece01 Ayşe okudu
@fabatuhan Fatma
@Tugce3333 Tuğçe
mervekocc
@ A abutruno okudu
@Gulll098 Gül
Kızlar okumaları ne zaman tamamlayacaksiniz

Canım ben hastalandım bir kişiye okuyabildim daha.süre koyarsan daha hızlı bitiyor

canım inanki etiket gelmemiş şuan gördüm eskilere baktım bayağ yok ama insir
Kızlar okumaları ne zaman tamamlamayi dusunuyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…