Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Ben de okudum. Aşılama olan arkadaşıma Allahım tez vakitte güzel haberler aldırsın inşallah. Bizler de hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Yarınki duamiz
"Fallahü hüve'l veliyyü ve hüve yuhyi" Anlamı; Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratan Odur." (Şura, 42/9)
♡katılmak isteyenler belirtsin lütfen ♡

Ben katılırım canım. Bu arada bizleri organize ettigin icin cok tesekkur ederim. Burası beni öyle rahatlatıyor ki.
Sayı olarak azız katılım gittikce düşüyor ama onemli olan duada ısrarcı olmaktır.Hep dua ediyorum sahsen hep dilimde ama belli bir sayısı oldugu zaman daha ozen gosteriyor insan.Bir de kimin duasi makbul bilemeyiz.Musluman in müslüman kardesine ettiği dua cok degerli.Rabbim bize de evlat versin içimizdeki yangini söndürsun insallah

Merhabalar kızlar bende katılmak isterim mümkün mü acaba
Evet canim yarın yeni duamiz sayisi ve listeyi yayınlayacağım. Sadece okuduktan sonra okudum dua ettim diye bildirirsen iyi olur degilse takibini yapamıyoruz bazi arkadaslar varim diyor listeue adini yazip dua ediyoruz sonra ortadan kayboluyorlar

Tm canım bugün mü başlayım ben okumaya bi de hangi duayi okuyacağımi söylersen sevinirim canim

Okudum dua ettim. Rabbim tedavinde güzel sonuçlar almanı nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…