hamile kalmak için çok uğraşan arkadaşlar okuyun...

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
bizim arkadaş anlattı. bir kadının çocuğu olmuyormuş doktor rahmin çürümüş olmaz deyince kaynanası kuma getirmeye kalmış oda sütü kaynatıp cezvede onun buharında durmuş ama üstü sıkıca giyinmiş sonra buharından sonra sıcak yatağa yatmış çok iltihap gelmiş o ay hemde o ay hamile kalmış kadının dört çocuğu varmış bunu arkadaşımın çocuğu olmayınca ona söylemiş oda denemiş o ay kalmış geçen gün tesadüfen alt komşuma anlattım bunu oda bende yaptım evlendiğimde ertesi ay hamile kaldım dedi. bakalım bende bu ay deneyeceğim sizinlede paylaşmak istedim. aklınızda olsun

Hımmmm gerçekten ilginçmiş.Peki bu yöntemi bir kez mi denemişler yoksa periyodik aralıklar mı cnm?
Yanlış hatırlamıyorsam birde maydanoz buharı var idi.
Paylaşımın için teşekkürler .

selam kizlar ben 14 aralikla 18 aralik arasinda ovulasyon testi yapmistim positifdi hep..o arada iliskiye girdik zaten 18 aralik yumurtlama donemimdi...bugun ovulasyon testi yaptim negatif cikti yani bu ay hamile degilmiyim ???

selam kizlar ben 14 aralikla 18 aralik arasinda ovulasyon testi yapmistim positifdi hep..o arada iliskiye girdik zaten 18 aralik yumurtlama donemimdi...bugun ovulasyon testi yaptim negatif cikti yani bu ay hamile degilmiyim ???

ayın kaçınca adet olman gerekiyordu canım

ya walla benim kafam basmadı cezvede kaynatıyoosun eeee kaynadıktan sonra buharında durmuş derken :) şeye doğrumu tutumuş onu . ya özür dilerim inanın kafam basmıyo son günler algı problemim oluyo

arkadaşlar sıcak iyi gelmez derler hamile kalayım diye daha beter olmasın herkesin yaptığına inanmayın belki sizde daha kötü bir etki yapacak nerden biliyorsunuz.

sıcak banyo bile yapmayın diyodu bi yerde kolay hamile kalbilmek içn

ama kızlar bi cezve kaynamış suyun ne gibi bi zararı olurki . hoş haşlak sütü oraya dökün demiyolarki . buharını tutun biraz demişler

kızlar bence de kulaktan dolma şeyleri denemeyin sıcak buhar rahim büzüşmesi yapıyor diye okumuştum bilginiz olsun a.s.

valla çaresizlik neler denettiriyor arkadaşlar bu içeride iltihap falan varsa onu temizliyormuş ben deneyeceğim açıkcası inşallah fayda görürüm bakalım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…