hamile kalma yolları

canım sende sorun olmaya bilir peki eşinden test istedimi veya sana herhangi hormon testi veya rahim filmi istedimi?

canım inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın ama kafana çok takmamaya çalış bi de ilişki sırasında poponun altına yastık koy yarım saat bekle hemen kalkma.Allah hayırlısını versin.

slm arkadaşlar hormonluk testide yaptım eşimede test yaptırdım herkes benle dalga gecer oldu üzülüyorum bana yadımcı olun

kimse yok mu arkadaşlar ben yeniyim banada yardımcı olun lütfen ben fazla birşeylerden anlamıyorum

kızlar sıze kendı bulusumu yazayım
adet olduktan sonra ılk on gun hergun yuruyecek ve de hergun bır avuç kabak cekırdegı yıyeceksınız sonrakı 15 gun bol bol dınlenıyorsunuz cok hereket yok ve de hergun bır karanfıli emiyorsunuz esınızede verın cok faydalı erkekler içinde eger istemıyorsa cayı karanfıllı yapın bır ay devam hergun buna... arada olması gerekenı yazmama gerek yok tabi allahım hepiniz tez zamanda sevındırsın kızlarr hepiniz hamıs olun emi :))

arkadaşlar bu kadar kafanıza takmayın allah hepinize nasip eder inşallah o gelmesi gereken gününü bekliyordur allah ne zaman nasip ederse o zaman gelir bende size bir yöntem söylüycem benim teyzem 2sene hamile kalamadı çeşit çeşit doktora gitti hormonları herşeyi normal fakat bebek olmuyordu sonra ankarada bir doktora gittik bize dediki sizde hiç bir sorun yok sadece yumurtlama gününü tutturamıyosunuz dedi ve ekledi her sabah daha yataktan kalkmadan makattan ateşinizi ölçün normal olması gereken ateş 35-36,8 olması lazım 36,9 ve 37.37,1 37,2 37,3...gibi yükselirse muhtemelen bu sizin yumurtlama gününüzdür o günlerde beraber olun dedi ve teyzem 1aya kalmaz hamile kaldı.:CüvCüv:

ya arkadaşlar altına yastık olsun birlikte olduktan sonra 3 saat duş alma.bu durum ne dinen doğru ne de hijyenik ya.Eskiden kim 3 saat banyo yapmadan dururmuş ya.Üf anlamıyorum nedir bu işler neyse hayırlısı bakalım

insanın elinde değil sitrese girmemek bende bir kayınbeder var arakadaşlar hastaneye bile gitsek sorun yaratıyor hep iş hep iş üzerine göre kurulu düzeni eşim işten gelse bile inanın bana biraz dinlenen demez hani derde paralar bugün ne ettiniz diye sorar buda beni strese sokuyor çok üzülüyorum eltim birazda ağır konuşunca iice bende ipler koptubana biraz akıl verseniz

canım sende veya kocanda açıklanamayan infertilite olma olasılığı var kocanda sende yeniden muayene olun tahlillerinizi tekrar yaptırın hala sorun yoksa sen ve eşin çekap yaptırın çünkü bebek yapmayı başaramama sadece ürolojik ve jinekolojik bir sorun olmayabiliyor.belki farkına varmadğınız belirti vermeyen farklı bir sorununuz olabilir örneğin kalp ve damar hastalığı gibi bunuda öğrenmenin tek yolu çekap. ama yumurtlama gününüzüde tuturamıyor olabilirsiniz.inşallah yumurtlama gününü tutturamıyorsunuzdur küçük bir dikkatlede bu sorunu aşarsınız.herşey gönlünce olsun inşallah en kısa zamanda hamilelik haberini alırız bütün bebek isteyenlerle beraber:emir_bebek:

sirgacım yazın için tşk ederim inşşalh dediğin gibi yumurtlama gününü tutturamıyorumdur ama annem hastanede çalışıyor doktor ona demişki bir gün ilişkiye girin bir gün girmeyin demiş ve adatine altı gün kala bıraksın demiş çünkü bazı bayanlarda yumurtalar kırıla biliyor muş siz anne adaylarıyla paylaşmak istedim canlarım allah bütün bebek isteyen annelere nasip etsin tabi banada canlarımonu elime alıp sevmek annelik duygusunu tatmak istiyorum inşallah

kıslar beni dr bana dediki öle saatlerse yatmak falan yok dedi spermler 90 sn de rahime ulaşıyomuş.bence rabbim nezamn isterse o zamn verir hayırlısı olsun isteyen herkesin kucagını doldursun amin

arkadaşlar insan hamile kaldığını nasıl anlar caba adet gecikmesinden hariç benim belim 2 gündür çok fene şekilde ağrıyor hiç böle ağrı görmemişimdir ama adatime 9gün kaldı bana yardımcı olun

emineeecim ben adet olmadan hamile kaldığını öğrenebileceğin bir test olduğunu duymuştum.eczaneye gidip bir danış istersen.

X