Hamile kalma ümidinizi ve her ay yaşanan hüsranlığı Eşiniz nasıl tepki veriyor ?

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Evet hanımlar hepimiz her ay hamile kalma ümidiyle yaşıyoruz ve sonuç hüsran heleki test yaptıgımız o gün moreller nasıldır bilirim mesela ben o gün hep aglarım öbür gün kendime gelirim. Ve hep kadınlar kulubune girer teselli ararım.. Eşim kadınlar kulubune girmemi istemiyor kafayı yiceksin diyor... Ben hep anlatıyorum eşime burda yazılanları bak şu şöyle olmuş bu bunu yaşamış diye artık eşim dediki bugun niye bu kadar stres yapıyosun mutlaka olucak Allahın izniyle en kötü ihtimal hadi olmadı diyelim gideriz bi evlatlık alırız kız cocugu dedi... Böyle düşünmesi beni çok mutlu etti ama bir yandanda kötü oldum ne bilim yaa hayırlısı olsun diyorum canlarım... Ama insanın eşinin destegi çok önemlii.. Allahım herkese hepimize hayırlısını versin AMİNNN

canım bende aynı senın gibi adet olduğum gün hep ağlarım ölü gibi öyle akşama kadar yatarım banada eşim çok kızıyo bırak diyo kendi haline allah büyüktür diyor benim halime çok üzülüyor ama ben malesef bi türlü kafamdan silemiyorum yatıyorum kalkıyorum aklımda hep bebek allahım inşallah bizlerede nasip eder o büyük mutluluğu diyorum..

Evet hanımlar hepimiz her ay hamile kalma ümidiyle yaşıyoruz ve sonuç hüsran heleki test yaptıgımız o gün moreller nasıldır bilirim mesela ben o gün hep aglarım öbür gün kendime gelirim. Ve hep kadınlar kulubune girer teselli ararım.. Eşim kadınlar kulubune girmemi istemiyor kafayı yiceksin diyor... Ben hep anlatıyorum eşime burda yazılanları bak şu şöyle olmuş bu bunu yaşamış diye artık eşim dediki bugun niye bu kadar stres yapıyosun mutlaka olucak Allahın izniyle en kötü ihtimal hadi olmadı diyelim gideriz bi evlatlık alırız kız cocugu dedi... Böyle düşünmesi beni çok mutlu etti ama bir yandanda kötü oldum ne bilim yaa hayırlısı olsun diyorum canlarım... Ama insanın eşinin destegi çok önemlii.. Allahım herkese hepimize hayırlısını versin AMİNNN

hayatım brenimkide aynı tessellileri veriyor hehehh boşwer bitanem olmazsa her yolu deneriz dahadaolmadı bakıma muhtaç bir sürü insan var diyo yane allah razı olsun bizimkiler anlayışlı allah anlayışsız kocası olanlara yardımcı olsun

aslında ne kadarda anlayışlı eşlerimiz var bazen adamlara haksızlık ediyoz gibime geliyo şahsen ben biras cadıyım ama üzüldüğümde o hep beni teselli eder

bende her test sonucu yada adet sonucu hüngür hüngür ağlarım.eşim dayanamaz.sarılıp herşeyin hayırlısı der ne yapalım allah vermezse ağlamak çözümmü der.biraz ağlarım sonra geçer.her yeni ay yeni ümit.işallah rabbim nasip etsin hepimize.eskiden daha çok üzülürdüm. kadınlar kulubüne girdim baktım tek ben değilim.hamile haberlerini görünce bizde kalırız diyorum.herşeyin hayırlısı.

Ben buğünki ruh halimdenmidir nedir azıcıkk farklı düşünüyorum....O tek çiğiyi görünce koca 1 ayın boşuna gittiği gelecek 30 günü beklemenin kadınlarda ne kadar zor bir psikolojik rahatsızlık yarattığını biliyorum..Sonrasında test yapılan yere çökmeler ve teste bakıp ağlamalar...Koca akşam geliyor eve İlahi takdir diyor elbet olack diyor 1 saatede ya tv ye dalıyor yada başka şeyle uğraşıyor..Oysa o 30 günlük sürecin son gününde ben o ruh hali içindeyken gelse sarılsa 1 saatliğine değil o geceyi benle ilğilenerek en azından beni önemsediğini düşünerek benimle geçirse ne olurki...
Zaten kaç saat beraber oturcaz akşam evde en geç 12 de uyuyoruz...
onlarmı test yapıyor onlarmı acaba ne zaman gidip test alsam,amann yarim günüm doluyor aman regli olmayım diye duamı ediyorlar
amann ne biliyim işte kusuruma bakmayın...Akşam kıyamet kopcak bizim evde kızgınım birazcık Danama...

Ben buğünki ruh halimdenmidir nedir azıcıkk farklı düşünüyorum....O tek çiğiyi görünce koca 1 ayın boşuna gittiği gelecek 30 günü beklemenin kadınlarda ne kadar zor bir psikolojik rahatsızlık yarattığını biliyorum..Sonrasında test yapılan yere çökmeler ve teste bakıp ağlamalar...Koca akşam geliyor eve İlahi takdir diyor elbet olack diyor 1 saatede ya tv ye dalıyor yada başka şeyle uğraşıyor..Oysa o 30 günlük sürecin son gününde ben o ruh hali içindeyken gelse sarılsa 1 saatliğine değil o geceyi benle ilğilenerek en azından beni önemsediğini düşünerek benimle geçirse ne olurki...
onlarmı test yapıyor onlarmı acaba ne zaman gidip test alsam,amann yarim günüm doluyor aman regli olmayım diye duamı ediyorlar
amann ne biliyim işte kusuruma bakmayın...Akşam kıyamet kopcak bizim evde kızgınım birazcık Danama...

canım maalesef bazen eslerımız bızım kadar duygusal davranamıyor.erkeklerın bıraz daha yapıları farklı.benım esımde bazen umursamaz bazen cok duyarlı.ama emın ol belkıde bızden daha cok uzuluyorlardır
bellı etmemeye calısıyorlar o ayrı mesele.lülülülülülü
kıslar meger hamıle kalabılmek ne kadar zormus yahu.benım esımde artık test yapmama gıcık oluyor.laelaelaelaelaekendımızıde eslerıde ıyıce yıprattık.:eek:klava:

Kızlar ama herşeye ragmen eşlerimiz anlayışlı çok şükür. Cahil değiller cahil olsalardı neler olurdu bi düşünün. Bende daha dün ilk defa eşimin yanında test yaptım belki ugurlu gelir diye oda bakıyo nasıl bişi diye test kasetini inceliyo :) tabii negatif çıktı... hani kasette C T yazıyorya C bölümünde cizgi belirdi eşim diyorki bence C cift demek T tek demek C bölümünde belirdiği icin cift cizgi diyor :) bende hayır öyle değil diyorum gülüştük ama ben tabii içeri gectim gizlice agladım :KK43:((

bende adet olunca üzülüyorum sonraki gün geçiyor bende kk ya giriyorum teselli buluyorum moral buluyorum....eşime her ay adet oldugumu söylediğimde hayırlısı deyip kısmet ne yapalım allah sağlıklı hayırlı evlat versin zamanı var demekki üzülme deyip benim arkamda duruyor moral oluyor bana eşim destek veriyo bu konuda ve çok önemli gerçekten de....allah hayırlısı versin inşallah en kısa zamanda hepimize.AMİNNNNNNN :enbuyukkk:

arkadaslar hepinizi simdi okadar iyi anliyorumki benim esimde hep derdi kafana takma kendini stresse sokma bi zamani var elbet derdi bende o stressle ne zamani felan diye ters cikardim heray artik test yapmami cok kizardi yapma derdi ama ilk defa bu ay yap dedi ve sonuc positivdi esmin destegi olmasaydi ben bugünlerde zor ayakta kalirdim galiba ama sunu cok iyi anladim biz kendimizi ne kadar yipratsakda bebeklerimiz gelecek zamani biliyor biraz sabir etmek lazim insALLAH ALLAHim hic kimsenin kucaklarini bos birakmaz

benim eşim kafayı takıp üzldüğüm için kızıyo.rahat ol biraz stres yapma.elbet olacak diyo.kk dan öğrendiklerimi anlatıyorum.alalh allah diyip gülüyo.aslında haklı herşeyi oluruna bırakmak lazım

arkadaslar hepinizi simdi okadar iyi anliyorumki benim esimde hep derdi kafana takma kendini stresse sokma bi zamani var elbet derdi bende o stressle ne zamani felan diye ters cikardim heray artik test yapmami cok kizardi yapma derdi ama ilk defa bu ay yap dedi ve sonuc positivdi esmin destegi olmasaydi ben bugünlerde zor ayakta kalirdim galiba ama sunu cok iyi anladim biz kendimizi ne kadar yipratsakda bebeklerimiz gelecek zamani biliyor biraz sabir etmek lazim insALLAH ALLAHim hic kimsenin kucaklarini bos birakmaz

Ayy canım ne güzel gelmiş bebeğiniz ne kadar mutlu olmuşsunuzdur... Bizede dua et canım peki ne kadar beklediniz bebeginizi ?

benım canım kocam hep tesellı edıyor o olmasa ben ne yaparım adet olduğum zaman yatak odasına gıderım o hemen anlar ne oldu der bende yıne yokmus derım ve kucağına alır benı ağlarken göz yaslarımı sıler sen daha benım mınıçık bebegımsın ben baska bebegı ne yapayım olursa allahu tealanın takdırı der ama sabretdeceğiz canım der bızımkıde bıraz kk duşmanı kendısı evdeyken hıç gırmem buraya çok kızıyor hatta netten bakıyor ne zaman gırdıysem kızıyor stres yapıyor burası dıye

üzülme olur diyo
adamcağız ne yapsın
ikimizde üzülürsek..
gerçi erkekler bizim kadar duygusal değil

benim eşim bu konuda bana çok destekk veriyor
açıkçası ne o beni sıkboğaz ediyonr nede ben onu
birbirizle geçirdiğimizz zamanınn tadınıı çıkarıyoruzz
ama genelde dediği ben seninle bebek için evlenmedim diyor
olursa olur olmazsa canımız sağolsun dior
gerçi çevremizdekilerr yeteri kadarr bizimm yerimize derbederr oluyorlarr kötükedihüso:tomato:

aynen öyle millete düşüyor ya derdi o beni yıpratıyor zaten,arkadaşlarımı aramaktan korkar oldum.Hala yokmu sen de bebek?Ne kadar tembelmişsin sen?Böyle densiz konuşmalar yıpratıyor beni ama onlar farkında bile değil ne kadar üzüldüğümün

Bende 11 aylık evliyim dün kadınlar klubüne yeni üye oldum.Enazından tek değilim.Heray ümit etmek çok kötü.İnsan kendini heray hamilelik için hazırlıyor.Erkekler duygularını belli etmiyolar aslında onlarda üzülüyolar ama belli etmiyolar.Birazda rahat olmak lazımmmışHamile kalabilmek için.Ama insanın elinde değil

evet haklısın.Evlenmezsin niye evlenmiyosun.Evlenirsinbebek yokmu?ınsanlar başkalarının hayatına karışmayı nekadr çok seviyor.Çevre bizi yıpratıyo.Bazen rahat olmaya çalışsamda ah şu çevredekiler.

aaaaaaaaaaaaaa,yalnız ben değilmişim böyle düşünen

X