Hamile kalır mıyım

ya oldu ama tam anlamıyla içinde olmadı dışarda oldu ama o sırada bi iki damla içerde olmasından şüphe ediyorum

adet tarihin ne zaman...bende senin gibiyim o yüzden burayı incelerken buldum yazını...bizdede biri tam ovulasyon gününe denk gelmek şartıyla iki defa dışarıdada deil içeride oldu...en son 20 eylülde adet oldum genelde pek düzenim yok bu ara o yüzden geciktimi gecikmedimi tam kestiremiyorum testte yapmadım bekliyorum öle...burda o kadar kişi aylarca tutturamamış ben bu kadardan hamile olmam herhalde die düşünüyorum....

benim çok büyk bi sıkıntım var ltfen yardımcı olun bana.erkk arkdşmla ilşkiye grdk boşlma oldu fkt ters olrk bi ilşkiydi şuan çk pişmnm neysee boşlma oldu ama akmış olabileceğinden şüpheliym hamile miym bilemiorm bi türlü.ilşkiden 1 hafta snra idrar testi yaptm negatifti ilşkiden 12gün sonra kahverengi kanama oldu 4 gün sürdü kanamanın2.gnü idrar testi yaptm yine negatif daha snra tkrar bi ilşki yaşadm ama korundk sadece endişelndik ve ertesi gün hapı kullandm adetimi 2 gün önce gördüm gayet normal yaşadm 5 gün sürdü her zmnki gbi rengi falan aynıydı adetimn 2.gününde terkrar idrar testi yaptm yine negatifti artıkk bunaldm test yapmaktn üstlk bekarm çok krkuyorm lütfen bana yardmcı olun sizce ne yapmalıyım bugün adetim bitti sizce adetimi erken görmemde ertes gün hapının bi etkisi var mıdır ayrıca karın altı bölgem ağrıor ve karnımda aşırı şişkinlik hissi var sizce yumurtalıklarla ilgili bi sorun olabilr mi lütfen bana bi cevap yazın lütfen

bişeyın olduğunu sanmıyorum. sadece stres yapıyorsun. adet de olmuşsun ama aradakı kanama neden kı :/ sen 1 hafta sonra 1 daha test yap bence. ıçın rahatlasın. ertesı gün hapı yüzünden düzenın şaşırmış o yüzden bu erken geç olma durumu...

Hamilelik istemiyorsanız lütfen nasıl hamile kalınacağı ve nasıl korunulacağı ile bilgi edinin ve bilinçli olarak korunun.
Konuyu açan arkadaşım, evet 1-2 damla meniyle hamile kalma ihtimali var; çünkü bir damla menide binlerce sperm var. Teknik olarak hiç sperme temas etmeden zevk suyu denilen ön sıvıda bulunan az sayıdaki spermle bile hamile kalınabilir. Ama olasılık düşüktür. Bence hamile değilsiniz.

benim çok büyk bi sıkıntım var ltfen yardımcı olun bana.erkk arkdşmla ilşkiye grdk boşlma oldu fkt ters olrk bi ilşkiydi şuan çk pişmnm neysee boşlma oldu ama akmış olabileceğinden şüpheliym hamile miym bilemiorm bi türlü.ilşkiden 1 hafta snra idrar testi yaptm negatifti ilşkiden 12gün sonra kahverengi kanama oldu 4 gün sürdü kanamanın2.gnü idrar testi yaptm yine negatif daha snra tkrar bi ilşki yaşadm ama korundk sadece endişelndik ve ertesi gün hapı kullandm adetimi 2 gün önce gördüm gayet normal yaşadm 5 gün sürdü her zmnki gbi rengi falan aynıydı adetimn 2.gününde terkrar idrar testi yaptm yine negatifti artıkk bunaldm test yapmaktn üstlk bekarm çok krkuyorm lütfen bana yardmcı olun sizce ne yapmalıyım bugün adetim bitti sizce adetimi erken görmemde ertes gün hapının bi etkisi var mıdır ayrıca karın altı bölgem ağrıor ve karnımda aşırı şişkinlik hissi var sizce yumurtalıklarla ilgili bi sorun olabilr mi lütfen bana bi cevap yazın lütfen

Arkadaşım siz de eğer birliktelik yaşıyorsaız doğru düzgün yaşayın, bu gibi şeylerle vücudunuzu hırpalamayın. Bir sürü korunma yöntemi var, tersten düzden uğraşmayın. Ters derken kasdettiğiniz pozisyonunuz ise düzle bir farkı yok, ama kasdettiğiniz anal ilişki ise sizin için çok zararlı. Hem beynen bekaretinizi de korumuş olmuyorsunuz eğer mesele bekaret korumaksa. Fantezi için ise, daha sağlıklı fanteziler tavsiye ederim. Son olarak ertesi gün hapı, geri çekme ve takvim yöntemi doğum kontrol yöntemi değildir. Cinsellik yaşayacaksanız doğru düzgün korunun, bilinçli ve sağlıklı bir şekilde.

gzm. bana düşmez ama ben hiç tasvip etmyrum bekarken cinsel ilşkiye grmye işte bu tür olaylarla ugrasıyrsunz.grecn madem dzgn korunsanıza geri kafalı dycnz ama hiç uygun degil.nyse yapmışnz artık beklycn sonucunu

iyide zaten sperm en fazla okadar çıkıyo lt lerce sperm çıkmıyoki tabikide kalınabilir hayırlısı olsun

hayır hiç test yapmadım şimdi takvimime göre haftaya olmam gerekiyo bide şöyle bişey var hemen sonra küçük tuvaletimi yaptım sizce bişey etkilermi

canim spermle zevk suyunu karistirma... evet icine sperm girmissse belki olabilir ana nadir aama egerki zevk suyu ise cok cok cok zor bir ihtimal...

canim spermle zevk suyunu karistirma... evet icine sperm girmissse belki olabilir ana nadir aama egerki zevk suyu ise cok cok cok zor bir ihtimal...
aaa evet olabilir inş. öyledir bu hafta bitmek üzere haftaya yada sonraki haftanın ortalarında regl olmam gerek bakalım belli olcak pek sanmıyorum ama yine bi korku endişe var ya olduysa diye

X