HAMİLE KALIR MIYIM????

cemilebostan55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
32
4
24
dün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik o korunuyodu sonra bana prezervatif kayıyo dedi bi baktım şapkanın içine içimdeyken boşalmış ve bana söylemeden devam etmiş sonra gitti çıkardı temizlenip geri geldi ne kadar süre öyle devam ettin dedim 1 dakika bile sürmedi kaydı zaten dedi sonra korunmadan devam ettik benim aklım takıldığı için içim rahat etmedi o boşalmadan yeter bu kadar artık ben yoruldum dedim adetime daha 10 gün var hamile kalma riskim var mıdır sizce lütfen acil cevap verin çok korkuyorum

Adetten sonraki 14. Gün risk yuksek oluyor diye anlatmıştı hocamız 10 gün kala da risk vardır bana göre yumurta oluşumun hangi aşamada bilemeyiz ve bir sperm vucutta bir haftaya kadar canli kalabiliyordu hatirladigim kadariyla. Bir ertesi gün hapı alıp garantiye alsaydın.

hap aldım sıkıntı çıkmaz değil mi

İlişki sırasında boşalma olmasa da risk var eğer korunmazsanız. Bu yüzden geri çekilme korunma değildir deniyor. Ertesi günü hapını da yanlış aldınız sanırım. Pre. niye kaydı boyutları oluyor bunun yanlış mı aldınız acaba?

hanımefendi kutunun içinde tek 1 hap çıktı ve ben de onu aldım regl oldum zaten 2 gündür reglim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…