hamile kalır mıyım kizlik zarım bozulmuş mudur?

Tahriş olmuştur orası da o yüzden lekelenmiştir ve yanıyordur. Külot ve bandik beraber prezervatiften daha iyi korur merak etme. Penisi bile içeri almaz, kaldı ki sperm yani… bence bu işlere kalkışmadan önce cinsel organlar ve üreme üzerine araştırmalar yap iyice öğren

Tahriş olmuştur orası. Külot ve bandik beraber prezervatiften daha iyi korur merak etme. Penisi bile içeri almaz, kaldı ki sperm yani… bence bu işlere kalkışmadan önce cinsel organlar ve üreme üzerine araştırmalar yap iyice öğren
Bandik bilinen bir isim mi konu sahibinde yazmis şalvar diye, değişik geldi ama sizde biliyorsunuz. Şalvara bandik mi deniliyor . Alakasız ama merK ettim ilk defa duydum

ya girdi ama benim üzerimde külot +kalın bir sey vardı eğer bozulduysa kan hangi renk olur kahverengi olur mu
Külot ve kalın bişey varsa nasıl girebilir çocuğum eminmisin çok sürtünmeden de tahriş olmuş olabilir

biz erkek arkadaşımla sevistik yani o önce vajinamla oynadi sonra penisi ciplakti bende kulot ve başka bir şey vardı sanırım kolodumda kan var ve yaniyor hamile kalır mıyım kizlik zarım bozulmuş mudur lütfen bir sey diyin
Maşallah dakka bir gol bir. Korunun bari

yok benim bandigim vardı külot artı şalvar yani
Yaaaa hamileysen???? Ne yapacaksın ?? Sorumluluk almaya ,ailenin karşısına çıkmaya gücün var mı??Bir korku sardiysa o anı unutma.Sorumluluk alamayıp çaresiz kalacaksan yeme bir halt.Sevismek güzeldir ama böyle değil.Arkasindan gelecek korku, pişmanlık varsa o yanlıştır.
Hamile değilsin korkma......

X