Hamile kalamıyorum 😣

srf98

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
16
8
26
Merhabalar, 5 ay önce rahim şekil bozukluğu nedeniyle ameliyat oldum yapışıklığım da varmış onayda açtı doktorum o zamandan bu yana spiral kullandım ameliyat sonrası yapışıklık olmasın diye 2 aydır spiralimi çıkardım artık hamile kalmak istiyorum bu ay femara da kullandım doktor tavsiyesiyle ama olmuyor nedense regl olduğumu görünce yıkılıyorum dertleşelim mi

Psikoloji çok önemli bu konudan biraz uzaklaşıp oyalanacak birşey bulursanız kendiliğinden gelecektir Rabbim en kısa zamanda nasip etsin size de inşaallah

Selam canım üzülme bende de pko var yumurtalarda kist adet düzensizliği kilo.. uzu. Zamandır olmuyo bende klomen çok denedim femara bana vermediler yumurtalar büyüyor klomenle diye bence olucak sabret

Psikoloji çok önemli bu konudan biraz uzaklaşıp oyalanacak birşey bulursanız kendiliğinden gelecektir Rabbim en kısa zamanda nasip etsin size de inşaallah
Amin isteyen herkese inşallah farkındayım bu ay karar aldım hamilelikle ilgili indirdiğim uygulama forum vs. Herşeyi silip kendiliğinden zamana bırakacağım diye ama ne zaman yalnız kalsam burdayım yine

Son düzenleme:
Selam canım üzülme bende de pko var yumurtalarda kist adet düzensizliği kilo.. uzu. Zamandır olmuyo bende klomen çok denedim femara bana vermediler yumurtalar büyüyor klomenle diye bence olucak sabret
İnşallah Allah hepimizi sevindirsin bir gün

Merhaba bana da histereskopi sonrasi yapışıklık olmamasi icin spiral takilmisti. Adetliyken mi gittiniz çıkarmak için?

Bende de pko varmış kilom çok değil ama kilo ver dedi doktor. 23 gün adetim gecikti bikaç testim silik çıktı hamileyim sandım kanda bakılınca hamile değilim. Duphasyon verdi 5 gün kullan bırak dedi normalde 2 güne adet olurdum olmadım yine test verdim negatif. Ama ovu yapayım dedim kasıklarım ağrıyınca. Düne göre bugün biraz daha koyulaşmış. Bakayım bir takip edeceğim ne olacak. Çatlıyor mu yumurtalarım onu da bilmiyorum. Adetlerim normalde düzensizdi ama bu 3. Oldu bu şekil gecikmesi. Yine de bir umut kafaya takmadan kendi halimde takılmaya çalışıyorum ama benim de boş vaktim hep burada geçiyor. Allah hepimiz için hayırlısını versin inşallah. Nasibimizde varsa biz de anne olacağız. Allah aratmadan versin diye dua ediyorlardı ne dediklerini şimdi anladım. Hepimize Rabb im aratmadan nasip etsin inş

Evet adetin son günü gibi gitmiştim. Korkuyordum biraz ama hiç korkulacak gibi değilmiş 20 sn ye de oldu bitti sakın korkmayın
Açıkçası cok korkuyorum siz boyle diyince bi nebze de olsa rahatladım ama teşekkür ederim Allah emeklerimizi boşa çıkarmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…