Hamile Kalamiyorum

meri_1

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
64
29
25
Merhaba arkadaşlar tekrardan ben
Aralık ayında sürekli yine ilişki yaşadık Aralık ayı ortalarında kasığımda şiddetli bir ağrı hissettim adet olucam sandım öyle siddetliydi yani sonra geçti yaklaşık 2 haftadır da göğüslerim çok ağrıyor uçları özellikle normalde adet olduğumda hiç ağrımaz göğüslerim ilk defa bu kadar ağrıdı ve bugün adet olmam gerekti hala olmadım flo uygulamasından baktığımda ise adetiniz bu gün başlayabilir diyor

Aralık ayında sürekli yine ilişki yaşadık Aralık ayı ortalarında kasığımda şiddetli bir ağrı hissettim adet olucam sandım öyle siddetliydi yani sonra geçti yaklaşık 2 haftadır da göğüslerim çok ağrıyor uçları özellikle normalde adet olduğumda hiç ağrımaz göğüslerim ilk defa bu kadar ağrıdı ve bugün adet olmam gerekti hala olmadım flo uygulamasından baktığımda ise adetiniz bu gün başlayabilir diyor
İnşallah hamilesinizdir, test yapsaydiniz keşke çıkardı

Merhaba,yazılarınıza denk geldim.Galiba 1yıl denemenizi söylemiş doktor.Ben 8senelik evliyim.34 yaşındayım.Uzun bir süre çocuk düşünmedik.Yaşımız ve artık zamanının geldiğini düşündüğümüz için korunmayı bıraktık.1 sene önce kimyasal gebelik geçirdim ve bu beni çok üzdü.Sanki hiç olmayacak bende bir problem varmış gibi algıladım.Kasım ayında eşimle beraber test yaptırmaya gittik.Benim sonuçlarım çok iyi çıktı fakat eşimde küçük de olsa bir degerinde düşüklük vardı.Doktor doğal yollardan halledebilirsiniz dedi.İnanın tamamen bıraktık.Olursa olur ,olmazsa olmaz diye ikimizde böyle karar aldık.Ne yumurtlama günüm ne başka bir şeyim umrumda olmadı.Etrafımızdaki insanların da çenesini kapattık.Artık bize çocuk sormayın diye.Ve şimdi hamile olduğumu öğrendim.Kısacası gerilmeyin.Eşinizle güzel zaman geçiririn.Dilerim en kısa zamanda dileğiniz ve isteğiniz olur hayırlısıyla.🙏🏻

kafayı taktıkça gün de geçmiyor dakikalar saat gibi geliyor o yüzden hamile kalmayı odaklanmak insanı çok yoruyor. başka şeylere odaklanın derim.

Canım daha 1 ay olmuş. 1 ay icin de sürekli ilişki olunca hemen tutacak diye birşey yok ki. bu kdr erken stres yaparsan iyice gecikir yani insallah hamilesindir ama dur bismillah uzun bir süreç bu. 1 yila kdr zamani var saglikli bi ciftin bile. Kimi hemen hamile kaliyor kimi 10 ay sonra

X