Gebeliğe Hazırlık Hamile kalamıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
16 aylık evliyim ve 14 aydır hiç korunmadım ve hiçbir problem olmamasına rağmen henüz hamile kalamadım maalesef ,adetim düzenlidir . 7 farklı doktora gittim ve hiçbir problem olmadığını söylediler eşimde 2 kez gitti onda da bir problem yok. 8 ay ovülasyon testi denedim 3 ay hayıt tohumu denedim 4 ay mfk yöntemi denedim ama maalesef hamile kalamadım. Kim ne dediyse denedim evet stres yaptım ama aman amanlık bir stres değildi. Sizin önerileriniz var mı ben bununla hamile kaldım dediğiniz şeyler? Çok istiyorum ve artık umutsuzluğa düşmeye başladım. Aşılama yöntemi denesem mi? Nasıl bir süreç aşılama yöntemi? Aşılama yöntemi için erken dedi doktorlar doğal yolla hamile kalabilirsin dediler. Ama ben daha fazla beklemek istemiyorum üzülmeye başladım
BENDE SIZIN GIBIYDIM HICBIR SORUN YOK DENDI TAM TAMINA 3 SENE BOYUNCA :)
YASIM 30
TÜP BEBEK DOKTORUNA GIDEYIM DEDIM.
RAHIM FILMI İSTEDI TEMIZ
SPERMIOGRAM IYI
AMH YUMURTA REZERVI TESTI ISTEDI VEEE TADAAMMM ERKEN MENEPOZ :)
VE DIREK TUP BEBEK...

KESKE 3 SENE NORMAL DOKTORA GITMEK YERINE TUP BEBEKCIYE GITSEYMISIM DEDIM.

SUAN TUP BEBEKLE BILE HAMILE KALAMADIM

Bende seninle aynı durumdayım 18 aylık evliyim ve Biz ilk günden beri hiç korunmadık hemen olsun istemiştik çünkü. 6. Aydan itibaren doktor doktor gezdim o zaman erken dediler tabi. Sonra 1 yıl olunca tekrar gittim. Korunmasız 1 yıl olmaZsa zaten tahliller yapılmaya başlıyor. Ne eşimde ne bende hiçbir sorun olmadığı için. Açıklanamayan İnfertilite tanısı kondu. Şimdi Yarın Aşılama tedavisine başlıcam. Bende beslenmeme dikkat ettim vitaminler, çeşit çeşit folik asitler doğurganlık destekleyici gıdalar kullanmıştım ama Nafile. :KK43:
YUMURTA REZERVI AMH TESTI YAPTIRIN....

SEBEPSIZ INTERFELITE DIYORLAR AMA OYLE BIRSEY YOK.

HER HASTALIGIN SEBEBI BELLIDIR.

Duanin kaderi değiştirdiğine inancim tam. Bende bu ay okuyacağım. Nasil uyguladin. 😔
hergun bikere。 okuyamadigim regl zamani esim devam etti tilavet secdelerinide yaptim 41 gun dvm ettim sanirim 47 yada 48。 gun hamile oldugumu ogrendim。 meryem suresi bitiminde。furkan suresindeki ayeti okudum。
ev tasidim onun icin bebek dusunup stres yapamadim yogunluktan kafam dagildi。 dualarida okuyunca verdi rabbim sukur。 isteyen herkese en。kisa zamanda versin ins

BENDE SIZIN GIBIYDIM HICBIR SORUN YOK DENDI TAM TAMINA 3 SENE BOYUNCA :)
YASIM 30
TÜP BEBEK DOKTORUNA GIDEYIM DEDIM.
RAHIM FILMI İSTEDI TEMIZ
SPERMIOGRAM IYI
AMH YUMURTA REZERVI TESTI ISTEDI VEEE TADAAMMM ERKEN MENEPOZ :)
VE DIREK TUP BEBEK...

KESKE 3 SENE NORMAL DOKTORA GITMEK YERINE TUP BEBEKCIYE GITSEYMISIM DEDIM.

SUAN TUP BEBEKLE BILE HAMILE KALAMADIM
Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Kaç yaşındasın ki erken menepoz denildi

Bende seninle aynı durumdayım 18 aylık evliyim ve Biz ilk günden beri hiç korunmadık hemen olsun istemiştik çünkü. 6. Aydan itibaren doktor doktor gezdim o zaman erken dediler tabi. Sonra 1 yıl olunca tekrar gittim. Korunmasız 1 yıl olmaZsa zaten tahliller yapılmaya başlıyor. Ne eşimde ne bende hiçbir sorun olmadığı için. Açıklanamayan İnfertilite tanısı kondu. Şimdi Yarın Aşılama tedavisine başlıcam. Bende beslenmeme dikkat ettim vitaminler, çeşit çeşit folik asitler doğurganlık destekleyici gıdalar kullanmıştım ama Nafile. :KK43:
Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Bende ramazan bayramından sonra yaptırmayı düşünüyorum

Rabbim tez zamanda kucağını çifter çifter doldurur inşAllah canım. Kaç yaşındasın ki erken menepoz denildi
Şimdi gördüm canım yaşını çok erken yaşın inşAllah rabbim bu mübarek ayların hürmetine tez zamanda evlat verir sana

X