Hamile kalamıyorum yardım

Clara007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
318
-1
Selam arkadaşlar yakın zaman önce kistim olduğunu öğrendim bu yüzden bebeğim olmuyormuş kist ilk başta 1 cmdi ,aşılama yaptırdıktan sonra 2,5 cm oldu ve tabi negatif oldu ne kadar doktora gittiysem ameliyat önermediler hepsi tüp bebek diyor yumurta rezervim çok iyi kist olmasına rağmen hormonlardada sorun yok hsg temiz çıktı tutunmayı engelleyebileceğini söyledi Dr ama ozmn tüp bebekte tutmaz diye korkuyorum açıkçası kisti olukta yumurta rezervi etkilenmemiş olan varmı ( tabi kalitesi kötüdür belki onu bilemiyorum şuanda)

Son düzenleme:
Annemin de vardı çikolata kisti ama tam yerini hatırlamıyorum yanlış olmasın, 43 yaşında hamile kalmıştı çocuğum olmaz nasılsa zannederek, umudu kesmeyin bence tamamen nasip meselesi, olsun olsun diye çok stres yapıyor bazıları, malesef biraz da sosyal baskı oluyor e hadi niye yok diye sanki milleti ne alakadar ediyorsa. Gerilim iyice büyüyor. Stres yapmamak çok önemli

Onundamı yumurta rezervi iyiydi asıl merak ettiğim bu çünkü çoğu kişi çikolata kisti ve azalmış yumurta rezervi yazmış oyüzden merak ettim benim gibi hem kist hem iyi rezerv varmı diye

Annemin de vardı çikolata kisti ama tam yerini hatırlamıyorum yanlış olmasın, 43 yaşında hamile kalmıştı çocuğum olmaz nasılsa zannederek, umudu kesmeyin bence tamamen nasip meselesi, olsun olsun diye çok stres yapıyor bazıları, malesef biraz da sosyal baskı oluyor e hadi niye yok diye sanki milleti ne alakadar ediyorsa. Gerilim iyice büyüyor. Stres yapmamak çok önemli
Aynen stres çok büyük faktör tabiki

Selam arkadaşlar yakın zaman önce çikolata kistin olduğunu öğrendim bu yüzden iki yıldır bebeğim olmuyormuş kist ilk başta 1 cmdi ,aşılama yaptırdıktan sonra 2,5 cm oldu ve tabi negatif oldu ne kadar doktora gittiysem ameliyat önermediler hepsi tüp bebek diyor yumurta rezervim çok iyi kist olmasına rağmen hormonlardada sorun yok hsg temiz çıktı tutunmayı engelleyebileceğini söyledi Dr ama ozmn tüp bebekte tutmaz diye korkuyorum açıkçası kisti olukta yumurta rezervi etkilenmemiş olan varmı ( tabi kalitesi kötüdür belki onu bilemiyorum şuanda)

Merhaba bende sizin gibi bu süreçlere girdim şubat 2023 de bende aşılama yaptırdım öncesinde 4 cm kist vardı ertesi ay adetle attım doktorum takip etti düzenli ama maalesef benim aşılamam da tutmadı bizde zamana bıraktık vardır bir vakti saati diyip dua ediyoruz

X