hamile kalamamakdaki tek problemim(hastaligim) stres

Ben bes bucuk senelik evliyim iki kizim var ilk kizim cok zorlamistir beni bir bucuk sene ugrastim diyebilirim hamile kalmadan son bir kac haric cokda kafayi takmadim aslinda olsada olur olmasada olur dedim sonra baya baya takmaya basladim uc dort ay resmen piskolojim bozulmustu her ay basi zamaninda kendimi kasa kasa adeetimi geciktirirdim kendimi her ay hamileyim bu sefer oldu diye kandirirdim resmen negatif olan idraf testlerime ragmen...beyin oyle bir organki dusunce guxuyle bile vucudumun dengesini bozabiliyosun sonra bu yogun stresden dolayi adet duzenim sapti...derken bir ay esimin dukkan tasinmasiyla ugrastik ikimizde baya mesgul bir ay gecirmistik hatta afedersin ne ara ilk kizi yaptik anlayamadik iki sene icinde cocuk dusunmedigim tek ay o aydi topu topu o ay iki yada uc kere esimle birlikte olmusuzdur o ay kizima hamile kaldim diger kizim cok ugrastirmadi buyuk kizim yedi aylikti hamile kaldigimda simdi ucuncuyude yapmak istedim bir senedir korunmuyorum ama olmuyor iki kere ultrason +kan tahlili yaptirdim troidim biraz sinirda yuksekde dil yavasda dil ilaca gerek yok dedi doktor ultrasondada rahim kalin +2, 5 cmlik bir kist var denildi kisti dojyor onemsemiyor adetle atilir dedi bakalim yirmi kilo fazlam vardi ondan fazlasjni verdim bakalim ben elimden geleni yapiyorum gerisi rabbi e kalmis ne eylerse guzel eyler...

Inşallah hepımızın olur sen evlat nedır tatmıssın bız daha hıc bılmıyoz rabbım hepımıze hayırlı evlatlar nasıp eylesın amınnnn

yazılanları okudum herkes o kadar haklı ki ertürkesra canım sanada hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin darısı bize olsun dua et bize de
herkesin sınavı farklı der eşim ben ne zaman herkesin pat diye çocuğu oluyor diyince e x in ne sorunu var hayatına bak dediğimde bilemezsin şimdi olmaz ilerde olur belki de vardır biz bilmiyoruzdur filan der çok istiyorum kafamdan atmayı düşünmemeyi kendime telkin mi yapsam çünkü çalışıyorum zamanım yok spora kitap derseniz zaten sürekli okuyorum o yüzden o nötr kalıyo sanki bana yani şöyle oluyo kitap okurken bi farkediyorum gözlerim okuyor ama kafam başka yere kaymış vs vs :KK14:

çok ıyı anlıyorum senı kafandan at dusume demekle olmuyo bence kafandan atıcagın zamanda kısmet cunku zamanı gelmıs demek sen dusunmemeye baslıyosun ve bebegının haberını alıyosun ama gercekten taktıkca olmuyo bunu yasayan bırı olarak soyluyorum

rabbim o stresi yok etsinnnn hayatımızdan.

olmadıkça daha çok takıoruzz rabbim en yakın

zamanda tüm isteyenlere ver inşallah. aminnnnnnnnnnnnnnnn

amin cnm..
elbet bizim de bekleyisimiz son olacak ve Rabbim bize de verecek bir evlat..

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2014 yılı inş.uğurlu gelecek biz ev aldık

yerleşktik hiç aklımızda yokken birde bebişşimiz olacak inş.

rabbimin izni ile ilk bebeğimi kaybetmeseydim şuan 4 aylık olacaktı :KK43::KK43:

X