hamile kalamamak

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
merhaba herkese ben aranıza yeni katıldım çok heyecanlıyım anlatıcak çok şeyim var arkadaşlar benimde sizler gibi problemlerim var. bebişle ilgili şeyler . ben hayatla içiçe

huuu hiç kimse yokmu

arkadaşlar ben buradayım hadi bekliyorum sizleride öğrenmek istediğim şeyler var hadi ama

slm bende aynı durumdayım nasıl korunuyordun n kadardır hamile kalmaya çalışıyorsun

bende varım arkadaşlar.bende istiyorum ama olmuyor.rabbim nasip etsin işallah bir an önce hepimize.ne zaman yazarsan dinler destek olmaya çalışırım.nede olsa aynı kaderi paylaşıyoruz.

selam hoşgeldinn....................

hoşgeldin arkadaşım umarım rahatlarsın burda biraz ben öyle oldum

hoşbulduk arkadaşlar.birbirimize destek oldukmu aşamayacağım hiç bi sorun yok.allah cümlemizin yardımcısı olsun.

merhaba yabangülü hoşgeldin...sorun ne neden olmuyo ne kadar zamandır olmuyo? doktora gittinmi?ben kışın kist tedavisi gördüm haziranda dok.a gittim hiç bişi kullanmadan 3-4 ay deneyin dedi bu ilk aydı olmadı...inşallah önümüz ay olur.....
a.s.

İnşallah tez zamanda hamiş kalırsınız arkadaşlar...Yumurtlama günlerinize özen gösterin stres yapmayın ben bal ve çörek otunu deniyorum bakalım ne olcak:)

hoşbulduk canım.canım benim 5 yıl oldu.pko var bende.uğraşıyoruz hala.tedavi görüyorum.bu ay erteledik.doktorum yokmuş burda o yüzden.nasip ya.işallah olur ya.kist tedavisi derken ne kisti?ne kullandın.

belzay bende bu ay bal tarçın çörekotu karışımını kullancam....ada çayıda aldım onuda kullancam ya ne gerekiyosa son una kadar kullancammmmmmmmm.allahım bana ve benim gibi bebek isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin....cumanız hayırlı olsun a.s.

yumurtalık kisti vardı bende 5-6 ay boyunca desollet falan kullandım allaha şükür kurtuldum yumurtalıklarım az yumurtluyodu onlarda şimdi normalmiş doktorum 3-4 ay normal deneyin dedi olmassa ekimde gel dedi....bide adetin ilk gününden itibaren 10-16. günler arası daha sık ilişkiye girin dedi...deniyoruz bu ay hamile değilim inşallah en kısa zamanda hepimiz hamiş oluruz

hoşbulduk canım.canım benim 5 yıl oldu.pko var bende.uğraşıyoruz hala.tedavi görüyorum.bu ay erteledik.doktorum yokmuş burda o yüzden.nasip ya.işallah olur ya.kist tedavisi derken ne kisti?ne kullandın.

pko.lu olupta hamile kalanları çok okudum kadınlar kulübünde inşallah hayırlısıyla enkısa zamanda sende hamiş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…