hamile kalabilmek için bir yöntem

canm s.a bende iltihap tedavisi görüyrm nasıl ilaçmış bu özelden yazar mısın..şimdiden teşekkürler ben 5 senelk evliyim hala yok bebeğim

benim allaha şükür bir çocuğum var. ama ikinci olmadı 7 senedir.iltihap sorunum olduğunu tahmin etmemiştim.sancılarım dayanılmazdı ama cahillik işte.. neyse, bu ilacın bir bitki olduğunu ve arabistandan kardeşi aracılığı ile getirttiğini söyledi.araştırdım.ilacı çok gördüğüm için tanıyordum.ve ondan tanesini 60 tl ye alıyordum.sıkı durun ilaç kara halile. internette kullanımını bulamazsınız.ben ebe tarifine göre kullandım.

şekli düzgün bir tane alıyorsun.çöp kısmından( dala bağlanan kısmı) tutup oturur vaziyette rahmine koyuyorsun.iyice içeriye güzelce gönder.en geç 3-4 güne geri düşer. iyi koyamazsan hemen ya da o gün içinde düşer. tekrar koy.rahimi kurutup yani iltihabı çekip döküyor.4 günden sonra ortamda tekrar sıvı akıntı oluşuyor.işlemi gerekirse sonraki aya adet bitiminde tekrarlıyorsun.

kesinlikle ben de kurtulamadım iltihaptan fitil kullandım ama geçmedi
nerden bulucaz bu bitkiyi acaba teşekkür ediyrm ayrıca paylaşımın için

bütün aktarlardan bulursun.kara halile de.sarısı da var.çare kara halile.sarısı olmaz.birkaç tane düzgün işini görür. zaten ayda bir tane ilk gün düşerse tekrar koyacağın için en fazla iki tane gerekiyor. 25-50 gr alsan yeterli.

sagol inşllah işe yarar deneyeceğim fiyat ne kadar dedin aktarda

aranizda yeniyim arkadaslar uzun sureden beri takio ediyorum sonunda bende uye olmaya karar verdim derdime ortak olmanizi istedim yarin bi senelik evli olucam insallah evleneli 2 ay olmustuki reglim gecikti ve dr yolunu tuttu adet olunca gel dedi gittik hormon testleri troid kontrolu falan yapildi pkosun dedi glokofen verdi tarlusal verdi bunu kullan dedi bi ay 2 ay kullandim sonra dinlenmeye karar verdim gecen aya kadar adetim duzenli oldu taki gecen aya kadar 15 gun gecikmeli geldi ve azalmisti dr a gittim genel muayne icin pko dedi hormon testlerini tekrarlayalim dedi ayni seyleri soyleyip yolladi bide ilac yazdi tabi ilaco eczaneden bile almadim 4 gun sonra kahverngi akintiyla beraber aksaminda adet oldum sabah seyrek aksamina yogun 5 gun surdu ve cik sasirdim acaba pko gitmismidir die de dusunmeye basladim varmi benim gibi olan arkadasla uzun oldu hakkinizi helal edin yeri burasi degil ama yazdigim forummardan cevap alamadim bi umut yaziyim dedim cok saol canim denicem

değişik bir otmuş bilmediğimiz neler var
hemen araştırıyorum ama herkese iyi gelir mi ki acep

bu ilaç ebenin dediğine göre kistler de döküyormuş. tabi dökülen kist neye benzer bilemem.ben iltihabı gördüm.taiye ederim.

ay kızlar nasıl bir şey bu..odun veya ağaç parçası gibi mi..aman öyleyse elinize gelen herşeyi sokmaya çalışmayın..orası zarar felan görmesin..yırtık feln..aman dikkat edin derim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…