Hamile iken regl olmak

eyll555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2019
7
1
26
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim bir konuda yardım istiyorum. Eşimle haftada 2 kez ilişkiye giriyorduk ve bir tanesinde içime biraz boşalşdığını söyledi Normal adet döngümden 5 gün önce eşimle ilişkiye girdiğimizde de eline spermi bulaşmış biraz ve Vajinamla temas etmişti bir kaç gün sonra hamilelik psikolojisine girdim mide bulantısı baş dönmesi göğüs şişmesi gibi ama regl günüm yakın olduğu için pek anlam veremedim. Regl olacakmışım gibi kasık sancılarım oldu ama kan gelmedi gebelik testi yaptım biliyorum itibar etmemek lazım ama 2 3 saat sonra silik bir 2. çizgi vardı iyice umutlandım. Regl günüm 2 gün gecikti ve akşamına biraz sancıyla pembe kahverengi lekelenmeler oldu ara ara. Ertesi gün öğlen pembe kahverengi kanama ve kan pıhtılı şeklinde az kanamam oldu çok şiddetli kasık ağrılarım oldu bugün de kan biraz daha arttı ama bazen açık kırmızı bazen pıhtılı bazen pembe şekilde geliyor. İçimde hala bir umut var yardımcı olursanız çok sevinirim ilk defa böyle bir şey yaşıyorum anlam veremedim.

testin üzerinden 10 dk geçmişse geçersizdir. ayrıca bu kadar gün kan veya kahverengi leke gördüysenşz ve eğer hamileyseniz sıkıntılı birseyler var demektir. en iyisi yarın kan testi vermeniz

3. Hamileliğimi 8. Haftada öğrendim , çünkü bir önceki ay adet olmuştum. Annemde de o şekilde olmuş . Erken gebelik kanda çıkabiliyor sağlık ocağına kan verin bence yarın ilk iş olarak .

3. Hamileliğimi 8. Haftada öğrendim , çünkü bir önceki ay adet olmuştum. Annemde de o şekilde olmuş . Erken gebelik kanda çıkabiliyor sağlık ocağına kan verin bence yarın ilk iş olarak .

Ay inşallah hamileyimdir bana tekrar umut oluyorsunuz ama çok korkuyorum değilsem ya da düşük yaptıysam diye. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum kaç gündür ne yapsam bilemedim

testin üzerinden 10 dk geçmişse geçersizdir. ayrıca bu kadar gün kan veya kahverengi leke gördüysenşz ve eğer hamileyseniz sıkıntılı birseyler var demektir. en iyisi yarın kan testi vermeniz

O test olayını biliyorum ama burdaki yorumları okuyunca bu şekilde hamile olduğunu öğrenenleri görünce biraz umutlandım. Ben düşük yaptım diye korkuyorum eğer yaptıysam da kanda çıkar mı eşim yılbaşından sonraki gün izinli o gün gidebilirim ancak hastaneye

allah korusun düşükte olabilir kimyasal gebelikte. sağlık ocağında sabah 9-10 arası kan verebiliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…