Hamile hissediyorum bi bakın kızlar

Hebehubele

'Mutlu bir kalp büyütüyorum'♡
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
3.594
9.533
Kızlar 8 şubatta ilişki oldu . Ben bildiğiniz ayaklarımı havaya kaldırdım . 1 saatten fazlada kalkmadım olduğum yerden . Şimdi iseşimin 17 18 şubatta adet günümdü tam günümde oldum aslında ama lekelenme gibi kahverengi bi akıntı çok az normalde çok yoğun olurum . Hem lekelenme şeklinde oldum 7 gün hemen hemen bu sürdü. Aynı zamanda çok fazla normal akıntı da oldu. Kasiklarima böyle ince ince iğne batması gibi gaz sancısı gibi sancı vuruyor arada midem şişti kocaman, aşırı yorgunluk kabızlık gaz sıkıntısı tarif edemiyorum ama sanki rahmim ağrıyor gibi bi basınç da hissediyorum sağ sol kasiklarima ara ara sancı vuruyor ve göğüslerim çok ağrıyo kızlar bitti aslında regl ama hala ağrım var göğüslerim de de karnımda da göğüslerime dokunamıyorum ağrıdan perşembe günü idrar testi yaptım negatif çıktı. Yani ilişki üzerinden 15. Gününde hemen idrar testi yaptım negatif ti ama ben hala ikna olmadım ağrılarım geçmiyor çünkü pazartesi beta yaptırmayı düşünüyorum ama bu belirtileri yaşayan var mı kızlar hamilelikte ve kanda çıkar mı 19 gün olcak ilişkiden sonra yoksa diğer adet günümü mu bekliyim napiyim kızlar çıkar mı beni bi sakinleştirin lutfennnn ?

takipteym bendede ayni belirtiler var bir bucuk gun normal adet uc gunde lekelenme oldu.merak ediyrm sonucu.ustune gorenler cok canim ama bekle bzkalm2 sen insallah gebelk vardr

takipteym bendede ayni belirtiler var bir bucuk gun normal adet uc gunde lekelenme oldu.merak ediyrm sonucu.ustune gorenler cok canim ama bekle bzkalm2 sen insallah gebelk vardr
İnşallah canım benim de aynı biliyor musun ? Hayırlısı olsun inşallah o heyecanı çok merak ediyorum Allah nasip ederse inşallah

Size belirtilerimi yazayim kizlar hamile olmadan herseyi hamilelige yoruyordum gercektende belirtiler o yonde oluyordu gaz sancisi gogus agrisi arada mide bulantisi falan kendimi o kadar cok dinliyordum ki ve kirmizi karti goruyordum ilk defa bu ay ne test aldim ne dusundum cabalamadim bile sadece duami ediyordum velhasil hic bir belirti yoktu ne akinti artmasi ne gaz ne bulanti adet olamayi bekliyorum aksam olurum diyorum sabah yumurtanin tadi bir tuhafti yarisini yiyebildim ogleye dogru yogurt yiyim dedim metal tadi geldi bir gariplik vardi olmadim adet internetten bakinca hamilelik belirtisi olabilir yaziyordu gece uyuyamadim ertesi gun 2 tane test yaptim inanamadim. Mesela hala pek akintim olmuyo bu belirtileri cok dikkate almayin adet gununuzu bekleyin o zaman cikiyo ne varsa yoksa beynimiz bize oyun oynuyo gercekten olmayinca uzulmeyin nasip deyip duanizi eksik etmeyin dua en onemlisi insallah biseyleri netlestirmisimdir sizin icin :)

İnşallah canım benim de aynı biliyor musun ? Hayırlısı olsun inşallah o heyecanı çok merak ediyorum Allah nasip ederse inşallah
aynen canim insallah vardr seninn.benim pek umudum yok ama ilk kez boyle oldum ve kasik agrilarm gecmedi.kist falanda yok bekliycem tekrar adet insallah vardrda olmam

ahh o beyin varya.o diyo hamilesin ben diyorm adet olacaksn:)) bakalm hangimz kazancak.allah saglikla kucagna almayo nasip etsin canim

Gerçekten öyle sanırım
Beynimiz bize oyun oynuyor. :)
Ay bu kez olacakmı ? Yada kesin artık var bu belirtiler kesin yani gibi düşünceler. Resmen ele geçiriyor . Ve haklısın çünkü çoğu hamile insanlar belirtileri yaşamiyor

ahh o beyin varya.o diyo hamilesin ben diyorm adet olacaksn:)) bakalm hangimz kazancak.allah saglikla kucagna almayo nasip etsin canim
Amin insallah tesekkur ederim onceden hamile kisiler hep derdi rahat olun dusunmeyin nasil yapiyorlar anlamiyorum derdim ama gercekten uzulmemek icin rahat olmak cok onemli cunku olmayinca isyan depresyon sacma sapan hersey oluyo niye kasalim olur sadece sabir :) Allah hayirli vakitte sevindirsin sizleride insallah gonlunuze gore olur buradan haber verirsiniz hep birlikte seviniriz amin:)

insallah canim amiiin

Bu belirtileri yazdığınızda hamile miydiniz acaba??

Hayır degil. Kendimi cok dinledim sanirim
Bende regl olduğum halde böyle belirtilerim var ve son ilişki 40 gün önceydi testler negatif mo yüzden merak ettim sordum teşekkür ederim bende korkudan çok dinliyorum hatta kendi kendime bile belirti yaratıyo olabilirim psikolojik olarak

Ben de sanirim bide olur mu acaba diye diye aylardır belirtim var Ama olmuyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…