Hamile değilimdir umarım...

:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:akannehirakannehirakannehirakannehir

burdaki herkes jinekolog değil git bi kan testi yap sonra yediğin haltı napıcan onu düşünalsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

aklınca arkadaş bizle kafa yapıyo..bizde gerizekalıyız ya yedik:) hamile olabilirsin canım ama arkadan ilişkiye girip hamile kaldığın için kıçından doğurursun.....komik bunlar ya...dalga geçtiği konuya bak...git sen devam et ilişkilerine..alsanaalsanasmile

popondan ilişkiye girecek kadar zekisinde nasıl hamile kalındığından mı haberin yok yürü git bee başka yerde bul kafanıı
heeee hamileysenn poponun üstüne oturmamaya dikkat ett yazık neme gerrekk
yazık bee ne halee gelmişş ne kadar iğrenç ya mide bulandırıyooooo gelip bide yazmışsın utanmadan erkeksinn belli ki ama eeğer kız isende anana babana yazıkk nasıl bi evlatları varr

bu konuyu tekrar tekrar açmanda bir tuhaflık var artık. ilkinde hadi tamam ,ama tekrar açıyorsan art niyetinden şüphe ederim senin

KESİNLİKLE KATILIYORUM BUNUN KASIĞI DEİL BELİ AĞRIMALI Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookSIRTIDA ŞİŞER İYİ KALÇA YAPAR TÖBE TÖBEEEEEEE ŞU MUBAREK GÜNDE YAPILAN SEVABINDA GÜNAHINDA DERECESİ BÜYÜK HELE ARKADAN ÇOKKKK PİŞMANLİK YAŞICAKSIN CANIM ARKADA YAPIP KAT KAT GÜNAHA GİRCEN ÖNDEN YAPIP KURTULSAYDIN DİMİ ÖNÜ KİME SAKLIYOSUN İLERDE BULCAĞIN SAF KOCANAMI YAZIK HİÇ Bİ ERKEK BU ŞEKİLDE İLİŞKİYE GİRDİĞİİ BİLSE EVLENMEZ YAZIKKKK ÇOK YAZIK GENÇLİĞİNE GÜVENME BU ARADA POPON ACIR YAHUdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenÇok üzgünüm çoook

:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

bence kız erkek falan değil bunu yaptıran o kadar cok kız duydum ki..maksat bakire kalmak..bu şekilde kalsan ne olur..erkekler kullanıyor işte allah korusun böyle seylerden..

konuyu okurken baya guldum. o haltı yerken herseyı bılıyondaa. hamılemısın nesın onumu bılemıcen.eger kızsan ve kendını arkadan yaptırcak kadar basıtsen evlenmeden önce gıt sorularını baska yerlerde ara. her bı haltı bılıyo gelmıs yok totom agrıyo yok kasıgım agrıyo yok bılmem nerem agrıyo haaaaaaaaaaaa mıdende bulanıyomu kesın hamılesın. arkadasların dedıgı gıbı. sımdı senı alanda olmas tuh planların tutmadı bakıre kalmak ıcın planın tutmadı. hamıle hamıle kaldın ole.hem hamılelık okadar kolasdı bunca ınsan ugrasmazdı.bıde masallah senı tebrık edıyorum engın eczacılık bılgın konusunda yedı haltı telafısınıde bılıyo yok ertesıgun hapı bılemmem ne hapı safmısın yoksa cokmu akıllısında salalk numarası yapıyon anlamadım.utanmassın onu anladımda :)

allah seni islah etsin mevlam senin gibi kızlardan tüm bayanları ve erkekleri korusun yaradanım cok büyük cok

Yaa eğer bu doğruysa gerçekten çok şaşırtıcı ve tüyler ürpertici. Böyle şeyleri buraya ne kadar rahatlıkla yazabiliyorlar, söyleyebiliyorlar hiç mi utanmyorlar ben anlamıyorum yaa.. Bir de tepki gelince çemkiriyor hayret birşey... Sonra da çeviriyor hamile değilsem niye kasığım ağrıyor diye.. iyi olduu her kasığı, orası burası ağrıyanda hamile zaten. Yaparken ederken herşeyi biliyor, ama nasıl hamile kalınacağını bilmiyor. Ben bayan olduğuna da inanmıyorum inanmak istemiyorum daha doğrusu. Bu konular böyle platformlarda rahatça söylenebiliyorsa pess diyorum çok normal bişeymiş sanki grip olmuşta tavsiye istiyormuş gibi anlatıyor yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…