Hamile bir kadına bu yapılır mı?

ayrıca açtığı konuların hepsindede söylemiş 9 aylık hamile olduğunu...
Allah seni yavrularına bağışlasın kocanıda ıslah etsin cnm

kesinlikle cnm... hiçmi hata yapmadık...yanlış anlaşılmadık... imlada hata yapmış 5.5 hftlık yaşadığını geçmişte olduğunu dile getirmemiş..ama nasıl bi toplum olduk.. direk tepki...neyse ya..

:))))))))))))):)))))))))))))):))))))))))))
kımsenın kımseye tepkı gosterdıgı yok
sorun sımdıymıs gıbı basta demeden konu acılması
herkes ona kızıyor
hatasız ınsan olmaz bunu bzıde bılıoruz
bız hatamız yok falanda demedık ayrıca

durumunuza üzüldüm tabikide yaşadığınız çok kötü ama
kafama takılan eşinizin ve sizin bu kadar rahat olmanız adamdaki
rahatlığa küstahlığa bak açık açık seni aldatıyorum başkasına
aşığım demiş ee siz daha dün oldu bu olay her şey yolundaydı
diyosunuz ben anlamadım bu adam nasıl bu kadr çabuk değişti
ve sizin tavrınız çok tuhaf hala seviyorum çocuklarımın babası vs
diyebiliyosunuz kusura bakmayın benimde kafam çok karıştı
yenede allah yardımcınız olsun:nazar::nazar:

:) ay esra hiç gülceğim yoktu... herhalde öle bişey demediniz.. demeniz içinde bi sebeb yok zaten.. tabi bende kızdım yalan değil.. dün baya baktım iletilere... ikisinide baya okudum.. geçmişte olmuş gibi yazmamış.. burda bizler zaman ayırıp ciddi ciddi yorum yapıyoruz hatta üzülüyoruz..böle bi hata yapmamalıydı.. yanılttı bizi.. hoş değil.. ama oldu.. şunu istemiyorum ciddi ciddi yaşıyoruz bişeyleri burda kızgınlığı..üzüntüyü sevinci.. tepkileriniz bundan hak vermiyo değilim.. ama dediğim gibi yoğun yaşamak istemem üzüntüyü stresi..

rabbım kudretınden sual olmazmıs dıe bosa dememısler hamdolsun ıyı olduguna sevındım
canım bızımkıde erkek ınferlıtesıydı bılıosun
ıste adtımın 2. gununu beklıorum sulu ultraynla bakacaklar
temızlendıkten sonrada rahım fılmı cekılecek sonrada kısamı uzunmu protokol konusulacak
stres ıcındeyım
duanı eksık etme tatlım yha....senın gıbı olanlar anlar zatn bızı..dogum tam olarak ne zamn..ayrıca tup bebkte tavsıye ettıgın bısı varmı bana cok cahılım bu konuda ılk deneme oldugu ıcın.....laubalı son olark bişi soracagım sımdı eger uzun protokol olursa ben bu adetımde tetkıkler ıcın gıdecegım yha sonrasındada rahım fılmı cekılecegım rahım fılmı zaten adet bıter bıtmz oluyor aynı ayın 21.gunundemı baslarım tedavıye
21. gunde basladıgımda 1 adet dahamı beklıcem transfer ıcın .....

Allah kismet ederse 19 aralikta dogum ama artik oncemi gelir sonrami gelir allah bilir kaydirigubbakcemile Insallah saglikli ve kolay bir dogum olur gerisi zaten kendiliginden olacaktir vakti zamani gelince.
Canim esin ameliyat olmustu dimi? Simdi durumu nasil doktorlar ne diyor?
Simdi tahminimce senin rahim film uzun protokole baslamadan önceki adetinden sonra yaparlar sanirim 5. gun ile 10.gün arasimi ne oluyordu. 21.günde baskilayici ilaclara baslarsin. Ve adetini beklersin. Adetinin 3.günüde yumurta gelistirici ilaclara devam edeceksin. Yani long protokol dedikleri aslinda sadece 1 adet donemi ama sen adetinden 1 hafta önce igneye baslayip bir dahaki donemi ilaclarin kontrolu altinda devam ettireceksinki yumurtalarini gelistirip cogaltsinlar.

yok canım esım amelıyat faan olmadı
spem sayımız cok dusuk yha o yuzden beklememızın bır anlamı olmadıgını söledı doktorlar :KK43:
duanı eksık etme bırtanem
ınş kolay bır dogum olur senın ıcınn....ıcım kıpır kıpır bır bılsen....:)
ınş yanılmam vede negatıf olmaz sonucum ......cok opuyrum sızı olişinide senıde

esımle ben daha dun kavga ettım dun sacımı boyatmadımkıı?ıyı okuyun lutfen

tamam canım anladım ona sözüm yok ama peki neden bir kaç gün önce öyle bir topik açtın yada topikte paylaştın haklı olabilirsin belki ama biz yani benim gibi düşünen arkadaşların kafasını msjların karıştırdı bence neyse rabbim hepimize her konuda yardım etsin....

yok canım esım amelıyat faan olmadı
spem sayımız cok dusuk yha o yuzden beklememızın bır anlamı olmadıgını söledı doktorlar :KK43:
duanı eksık etme bırtanem
ınş kolay bır dogum olur senın ıcınn....ıcım kıpır kıpır bır bılsen....:)
ınş yanılmam vede negatıf olmaz sonucum ......cok opuyrum sızı olişinide senıde

Ha tamam eger sperm sayiniz düsük ise o zaman direk icsi öneriyor doktorlar. Böylelikle en iyi birinci kalite sperm alip senin yumurta ile dollenmeye birakiyorlar. Normal ivf´de sperm sayisinda problem olmayanlar icin kullaniliyor o zamanda bir yumurtaya siringa spermi dolduruyor. Doktoruna hangi yöntemi uygulayacaklarini mutlaka sor sonucta cesitle yontemler var sende iyice bil neyi nasil yapiyorlar daha kolay olur takip etmen icin sonradan keske sorsaydim diye üzülme.
Eger sende problem yoksa canim allahin izniyle olacaktir. Sen daima inancini yuksek tut ve hep pozitif düsun. Allahim sene bitmeden anne yapacaksin seni insallahhh yeterki istemesini bilelim, dualarim seninle canim rabbim yar ve yardimcin olsun

Allah kismet ederse 19 aralikta dogum ama artik oncemi gelir sonrami gelir allah bilir kaydirigubbakcemile Insallah saglikli ve kolay bir dogum olur gerisi zaten kendiliginden olacaktir vakti zamani gelince.
Canim esin ameliyat olmustu dimi? Simdi durumu nasil doktorlar ne diyor?
Simdi tahminimce senin rahim film uzun protokole baslamadan önceki adetinden sonra yaparlar sanirim 5. gun ile 10.gün arasimi ne oluyordu. 21.günde baskilayici ilaclara baslarsin. Ve adetini beklersin. Adetinin 3.günüde yumurta gelistirici ilaclara devam edeceksin. Yani long protokol dedikleri aslinda sadece 1 adet donemi ama sen adetinden 1 hafta önce igneye baslayip bir dahaki donemi ilaclarin kontrolu altinda devam ettireceksinki yumurtalarini gelistirip cogaltsinlar.

laubali canım inşallah hayırlı bir şekilde bebişini kucağına alırsın canım....darısı tüm bebişi olmayanlara ve tabiki banada inşopuyorumnanaktanyerimseniben

tamam canım anladım ona sözüm yok ama peki neden bir kaç gün önce öyle bir topik açtın yada topikte paylaştın haklı olabilirsin belki ama biz yani benim gibi düşünen arkadaşların kafasını msjların karıştırdı bence neyse rabbim hepimize her konuda yardım etsin....

Aslinda bu arkadas hakkinda yorum yapmak istemiyorum ama belki haksizlik etmisimdir diye sayfa 1den baslayip malesef yarisina kadar okudum cunku yine sana verdigi cevap ile uyum yok. Esim evi 1 hafta önce terk etti o kadinin yanina gitmis diye yazmis. Ve sanada guya basligi acmadan 1 gün once tartistim demis. Tam dala vere oldu biliyorum belki bu kadarda üstune dusmememiz lazim ama haksizlik olmasin diye konulari arastirdim hic tutmuyor yazdiklari birbirini ya arkadasimiz cok ama cok bunalimda ne dedigini yazdigini bilmiyor yada gercektende ortada bir samimiyetsizlik var.

esra8 canım sende üzülme rabbim dağına göre kış verirmiş seninde bir bebişin olur inşallah canım benim....vereliniortak

laubali canım inşallah hayırlı bir şekilde bebişini kucağına alırsın canım....darısı tüm bebişi olmayanlara ve tabiki banada inşopuyorumnanaktanyerimseniben

Ay canim allahim sanada nasip etsin insallah.. Insan cok ama cok isteyince gunler aylar cok uzun geliyor ister 6 ay bekle ister bir kac sene anne olmak istedikten sonra zaman duruyor hersey yavas calisiyor. Allahim fazla aratmadan bekletmeden herkese anne olmayi tattirsin.

Ha tamam eger sperm sayiniz düsük ise o zaman direk icsi öneriyor doktorlar. Böylelikle en iyi birinci kalite sperm alip senin yumurta ile dollenmeye birakiyorlar. Normal ivf´de sperm sayisinda problem olmayanlar icin kullaniliyor o zamanda bir yumurtaya siringa spermi dolduruyor. Doktoruna hangi yöntemi uygulayacaklarini mutlaka sor sonucta cesitle yontemler var sende iyice bil neyi nasil yapiyorlar daha kolay olur takip etmen icin sonradan keske sorsaydim diye üzülme.
Eger sende problem yoksa canim allahin izniyle olacaktir. Sen daima inancini yuksek tut ve hep pozitif düsun. Allahim sene bitmeden anne yapacaksin seni insallahhh yeterki istemesini bilelim, dualarim seninle canim rabbim yar ve yardimcin olsun

laubalı ınanılmaz derecede olacagına ınanıyorum hıc bu kadar pozıtıf olmamıstım ama bır tarafımda herseye hazırlıklı ol dıor.ondan gelen herseye razıyım.sen sureklı aklımdasın rabbım snaada sabrını verdı 11 deneme klay deıl.mukafatını aldın sonucta.sabrının...
bnde sorun yok suan ıcın ama bılemıyecegım genede.adetım bugun yarın olur.2. gunu gıdıp sulu ult. bakılacak.

Aslinda bu arkadas hakkinda yorum yapmak istemiyorum ama belki haksizlik etmisimdir diye sayfa 1den baslayip malesef yarisina kadar okudum cunku yine sana verdigi cevap ile uyum yok. Esim evi 1 hafta önce terk etti o kadinin yanina gitmis diye yazmis. Ve sanada guya basligi acmadan 1 gün once tartistim demis. Tam dala vere oldu biliyorum belki bu kadarda üstune dusmememiz lazim ama haksizlik olmasin diye konulari arastirdim hic tutmuyor yazdiklari birbirini ya arkadasimiz cok ama cok bunalimda ne dedigini yazdigini bilmiyor yada gercektende ortada bir samimiyetsizlik var.

bende aynı sekılde dusunuyorum
bence bunlımda
destk ıstıyorsa her sekılde yardım ederız ama
ben bır sey anlamadım bu konudan vede baslıktan :)))))))
esı aldatıyor hala sevıorum dıor
evıde terk etmıs hala bosamıcam dıor
neyse rabbım yardımcın olsun arkadasım:1hug:

esra8 canım sende üzülme rabbim dağına göre kış verirmiş seninde bir bebişin olur inşallah canım benim....vereliniortak

ay senın agzını yerım ben o yazan ellerıne kurban olsunlar :)
rabbım hepımıze versın ınşşşşş
herseyden once hayırlısı olsun ama......

aynen canım bende hepsini okudum neyse artık ya aslında biz hep iyi niyetle baktığımız için samimi olmasını bekliyoruz herkesinde galiba oyüzden bukadar takıldım bu konuya belkide sıkıntıdan öyle olmuştur bilemeyizki neyse canım....ohaoldumsmile

ay senın agzını yerım ben o yazan ellerıne kurban olsunlar :)
rabbım hepımıze versın ınşşşşş
herseyden once hayırlısı olsun ama......

ay canım benim ya amin inşallah artık dualarımda sende varsın...opuyorumnanaktan

X