hamile bayanlar 7 ayı bitenler yemek yeme durumunuz nasıl?

EFSA3737

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
113
0
43
ben yemek yedigim zaman karnım çok şişiyor beni daraltıyor aslında çok yemek yemiyorum fakat karnım gerilir gibi oluyor.. sizdede oluyormu birde çok su içiyorum patlamak üzere geliyorum kötü birşey yoktur inş.

ben 36. haftamdayım ve yemeklerden sonra bende çok şişiyorum ve geriliyorum. ama özellikle akşam yemeklerinden sonra yürüyüş yapıyorum ve çook rahatlatıyor. muhakkak sende yap. mümkün olduğu kdr yağsız tuzsuz ye bunlarda çok etkiliyor.

valla bende habire bogaz başka bişi yok ama iş güçte yapıyorum evde eritiyorum tabii... bend eçok su içiyorum içmek iyidir canım içte geceleri zor işte habire wc ye :)))))))))

tamam yagmurcan yürümem gerek fakat tek yürüyemiyorum sen gel bana beraber çıkalım :))tembelmişşşş benmiii acabaa sence?

Akşamları yemekten sonra bendede bir şişkinlik oluyor normal sanırım.ama ben aşıraya kaçmıyorum eskidende öyleydim hamile kalınca iştahımda artış falan olmadı.Ama çokk su içiyorummm

evet bende çok su içiyorum sıcaktan birde istesemde çok yiyemiyorum sanki yeter diyor migde doluyor hemen

ben de 7.ayım bittiğinde her yemekten sonra inanılmaz daralıyordum karnım patlayacak gibi oluyordu.şuan 36. haftadayım ve 8. ay bittiğinden beri çok rahatladım.karnım o kadar şişmiyor

güzelim az az sık sık yemeye calış bende davul gbi şiştigimi hissediyorum ama elden ne gelir bebişlerimizi için deger

yürürüz güelim yeterki sen iste evt ben biraz tembeliğm ama şişkıinlik doğla cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…