hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

İdrarda çıkmayabiliyor, inş olmazsın çift çizgiyi görürsün :)))) regl olursan da stres yapma ben bu ay.daha rahat olacam no stres :)
Valla bilmiom canim ama omuzumun az altinda bi agri var kalcamin uzerinde belimde de bi agri var ayaklarim buz gibi suratim ates gibi ama usuyorum kasikta agrim devam ediyor genital bölgemde bir sizlama gögüslerim sizliyor icin icin aciyor valla var var da var giii olcem mi acaba psikolojik hasta oldum resmen ben

Şu günüm gelsede rahatlasam artik bugun bitince 2 gunum kaliyor sanirim ben regl olcam milletin 2 3 gun kala cikiyor bende de cikardi heralde ne bilim

Ya bana gülmeyin belki regl olcak olabilirim ama pazartesi ki benim canim hep hastayken ceker tatliyi bi anda canim bi tatli cekti esim sagolsun aldi geldi 2 gun yedim onu 2 gun sonra canim gece uyucam ha bide yatiyorum tursu cekti kalkip yemeye usendim usenmesem gidicem o saatte yicem dun de pancar tursusu cekti suanda onumde kocaman bir kavanoz aci biber havuc lahana karisik tursu var onu yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…