hamile anneler gelin ve hamile adaylarına belirtilerinizle yardımcı olun...

kasık ağrısı,bel ağrısı ve yorgunluk gibi belirtilerim vardı aklıma gelen birde aniden gelen üşüme nöbetleri.Rabbim isteyen herkese göndersin minik meleklerinden

cnm ben hamilelik belirtilerimi kasık ağrısı göğüslerimde aşırı bir hassasiyet ve sızlama midemde hafif bir bulantı ve şişlik hissiyle yaşamıştım

kasık ağrısı,bel ağrısı ve yorgunluk gibi belirtilerim vardı aklıma gelen birde aniden gelen üşüme nöbetleri.Rabbim isteyen herkese göndersin minik meleklerinden

çok teşekkürler.inşl sağlıklı ve problemsiz bi hamilelik geçirip meleğini kucaklarsın arkadaşım:Saruboceq:

cnm ben hamilelik belirtilerimi kasık ağrısı göğüslerimde aşırı bir hassasiyet ve sızlama midemde hafif bir bulantı ve şişlik hissiyle yaşamıştım

sağol yazdıklrınız için arkadaşlarım bizim gibi anne olup olamicaklarını düşünen kararsız anne adaylarını aydınlattığınız için gerçekten çok sağolun .inş sorunsuz bi hamilelik sonrası kuzularınıza kavuşursunuz ve inşl bizimde kuzularımız ,meleklerimiz bizi tutmuştur sıkı sıkı:Saruboceq::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar..
benim en belirgin belirtim kasık ağrılarımdı, regl olmama 5 gün varken başladı, 2 gece boyunca uyuyamadım, 2 gün varken test yaptım ve çok şükür çift çizgiyi gördüm... bide yine 5-6 gün varken duşta çok az kahverengi akıntı gibi bişey gördüm... onun dışında başka bir belirtim olmadı...

bu arada inşşalah sizlerde en kısa zamanda hayırlısıyla mutlu haberleri alırsınız arkadaşlar.. Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin...

Merhabalar;
Benim belirtilerim ise göğüslerimdeki hassasiyet (gece üzerine yatmış uyurken rahatsız olup uyanıyordum), birde aşırı derecede gazdı. Umarım bütün isteyenler en yakın zamanda, hayırlısıyla bebişlerine kavusurlar....

kızlar baska topiclerde yazan erken hamilelik belirtilerinin cogu beklenen adet tarihiniz gectikten sonra baslayın o yzuden yanılmayın hatta ben hamile kaldıgımı ogrendigim ay benim hic belirtim yok bu ay yine hamile kalamadım diye uzulup aglamıstım tek belirtim goguslerimdeki hassasiyet ve sislikti bir de aynı adet olacakmıs gibi kasık agrısı cektim 2 gun ama aynı adet agrısı simdi geldi gelecek derken cok sukur hamileymisim o akıntılar damarlanmalar gobekte cizgiler falan cok sonra baslayan belirtiler o yzuden hic stres yapmayın adet gecmeden pek belirti olmuyor insallah en kıza zamanda isteyen herkes babsilerine kavusur

kızlar çok sağolun ve size bi müjdem var bugün hamile olduğumu öğrendim ve kesinleştirdim çok mutluyum :CüvCüv: ve diyorumki hamile anne adayları gelin birlikte hem doğuma kadar birbirimize destek olalım hemde hamilemiyim acaba diyenlere ışık olalım belirtilerimizle yardımcı olalımvereliniortak

X