hami$ler baKın akıntıNız var mı?

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Ya kızlar ben 14+5 günlük hamiŞim Aşırı akıntım oluyor renksiz normalde bu kadar olmazdı sizde de oluyor mu?

Doktorumu aramalı mıyım ?:uhm:

15 haftalık hamileyim akıntım oluyor ama öyle çok fazla değil renksiz bi şekilde.bildiğim kadarıyla normalmiş herkes olur diyor.fazla endişe etme...renkli veya kokulu ise hemen dr a danış...

15 haftalık hamileyim akıntım oluyor ama öyle çok fazla değil renksiz bi şekilde.bildiğim kadarıyla normalmiş herkes olur diyor.fazla endişe etme...renkli veya kokulu ise hemen dr a danış...

canım Bende de renksiz ama vajinit diye birşey okudum korktum valla:)

ßende parça şeklinde de oluyor bazen ama renksiz..anlam veremedim
..

Bende Hamile Kaldiğimdan Bu Yana Aşiri Akinti Oluyo Zaten Dr. Normal Olduğunu Söyledi.

evet bendede akıntı var endişelenicek birşey yok
Vallahi ped yetiştiremiyorum nerdeyse ama adet olmadığımızdan dolayı oluyor rahim sürekli sıvı salgılıyor
Yinede aklınız karıştıysa bir dr nuza başvurun

bende de oluyor,hatta bazen günde 3 kere camaşır değişiyorum,pedler kaşıntı yapıyor,ama doktorum normal dedi.Bendeki akıntı sarı ve bazen seninki gibi parça şeklinde de oluyor bazen de kokulu ama bence üşütmeyle de alakalı rengi ve kokusun...

Benimde hamile kaldığımdan bu yana aşırı akıntım oluyor Dr. sorduğumda normal olduğunu söyledi eğer rengi koyu sarı ve yeşile dönerse hemen haber ver o zaman ilaç tedavisine başlarız demişti.

bende 5+4 günlük hamileyim bendede çok fazla akıntı war renksiz sıvı bende gidince doktoruma sorcam ama normal olduğunu düşünüyorum kanlı değilse korkulacak bişi yok sanıyorum.... hepimiz için hayırlısı

X